Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ładowarka Claas Eberspacher D1LC - webasto cieżko odpala

11 Gru 2017 22:58 402 1
  • Poziom 24  
    Witam Panowie problem jak wyżej .
    Opisze co się dzieje wentylator działa pompka pstryka a z wydechu tylko siwy dym po jakimś czasie następuje cykl studzenia i urządzenie wyłącza się .
    Pompka działa i pompuje układ paliwowy przedmuchany , dziś przerobiłem mocowanie pompki tak by paliwo grawitacyjnie napływało by wyeliminować korek powietrza itd .
    Ogrzewanie ma zamontowany dodatkowy zbiornik paliwa bodajże dedykowany.
    Świece sprawdzałem grzeje , siatkę czyściłem i też przedmuchałem .
    Przerobiłem przewód ssący powietrza bo nie było w ogóle tylko kikut króćca z podłogi wystawał dałem dość długi przewód .
    A problem nadal występuje tzn siwy dym z wydechu i tyle idą chłody pracować ładowarką w nieogrzewanej kabinie trochę krzywda :(
    Na razie ustaliłem tyle że gdy przytkałem palcem dolot na kilkanaście sekund to ogrzewanie odpaliło za każdym razem .
    I nie wiem czy tak wolno czy nie co jest skopane że tak odpala brak mi wiedzy na ten temat sorry :(
    Pomoże Ktoś prośba .
    Ps. zapomniałem spisać typ urządzenia jednak już wcześniej walczyliśmy z nim i miałem zapisany typ jest to :Eberspacher D1LC
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    jest za mało paliwa do zainicjowania zapłonu ,pompa na wejściu pod śrubą od strony ssania ma sito musisz odkręcić 17 kluczem ,a potem wyjąć siteczko delikatnie np ,wiertłem 5mm
    możesz zadzwonić może przez telefon będzie prościej 502027772