Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośnik z mikrofonem do kantoru

Dybbuk 12 Gru 2017 08:43 306 4
  • #1 12 Gru 2017 08:43
    Dybbuk
    Poziom 8  

Witam otóż posiadam kantor i uciążliwą rzeczą jest szyba przez którą obsługuje, bo nic przez nią praktycznie nie słychać i poszukuje takiego głośnika i jakiegoś wykrywacza dźwięku albo mikrofonu żebym w pomieszczeniu słyszał to co mówi klient za szybą. Znalazłem jedynie domofony, czy ktoś miał już z tym styczność? I jak znaleźć takie coś.

0 4
  • #2 12 Gru 2017 09:38
    JacekCz
    Poziom 35  

Są takie komplety gotowe, nie wiem jak się w papierach to nazywa. Kupuję się od ręki w hurtowni elektrycznej.
    To nie takie hop-siup samemu złożyć z przypadkowych elementów, tzreba by walczyć z akustyką.

0
  • #3 12 Gru 2017 09:46
    Dybbuk
    Poziom 8  

Ale chodziło mi chociaż na jakiś czas jakiegoś Chińczyka, dopiero od następnego roku będę mógł tam kombinować. Na pewno zrobili jakąś podróbke nie musi to być niewiadomo jaki profesionalny sprzęt . Chodzi mi jak to sie nazywa, nie wiem jak to wgl wyszukać w necie.

0
  • #4 12 Gru 2017 09:55
    JacekCz
    Poziom 35  

Dybbuk napisał:
    Ale chodziło mi chociaż na jakiś czas jakiegoś Chińczyka, dopiero od następnego roku będę mógł tam kombinować. Na pewno zrobili jakąś podróbke nie musi to być niewiadomo jaki profesionalny sprzęt . Chodzi mi jak to sie nazywa, nie wiem jak to wgl wyszukać w necie.

Tak trudno iść na sąsiednią ulicę?
    Wiem od montażysty, że nikt nie umarł na zawał ze względu na cenę. Już nie narzekaj, ze każdej złotówki oszczędności na cenie szukasz.
    Ma wszystko co trzeba, wyłącznik, prawidłowe wzmocnienie, tłumienie echa.

0