Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nissan Micra 2004 K12 1.0B - zgubione kluczyki

ATONEUM 12 Dec 2017 20:03 2472 4
    ATONEUM
    Level 9  
    Witam mam problem z samochodem Micra K12
    Zgubilem oba kluczyki i niemoge otworzyc samochodu
    Prosze o pomoc jak rozwiazac ten problem jak najszybciej i w miare nie drogo
    Samochod jest obecnie za granica polski i musze poradzic sobie z ta naprawa sam .
    Dodano po 2 [minuty]:
    Witam samochod juz otwarty teraz tylko kwestia odpalania
    Myslalem o zestawie czesci do odpalenia kluczyk stacyjka sterownik silnika BCM z allegro
    Myslicie ze jest jakas tansza opcja ??
    tkaczu1
    Level 17  
    Witam.Udaj się do serwisu nissana i dorobią ci kluczyk po VIN-ie.
    ATONEUM
    Level 9  
    Witam dzisiaj dogrzebalem sie do modulu BCM czy moze ktos moze doradzic jak odblokowac ten modul
    Czytalem kiedys ze jest to mozliwe .

A to numery ze sterownika silnika

I numery z cewki immo

Znalazlem taki zestaw na allegro myslicie ze to wystarczy do poprawnego dzialania immo i centralnego zamka .

Dodano po 2 [minuty]:

Dzieki tkaczu1 ale jestem w norwegi i boje sie nawet pytac ile to moze tu kosztowac

Dodano po 53 [minuty]:

Zalezy mi na czasie i zamowilem zestaw KOMPUTER STACYJKA KLUCZYK BCM z allegro od urzytkownika forester65

Z opisu wynika ze jest to pelny zestaw potrzebny do odpalania i poprawnego dzialania centralnego zamka
    Sprzedawca zapewnial mnie w rozmowie ze zostal wymontowany z dzialajacego samochodu
    Mozliwe ze wysle nawet jutro jak pienadze wysle na konto lub zaplace przez allegro .
    Moderated By CameR:

Reg. 3.1.18. Nie wysyłaj linków, które po pewnym czasie przestaną być aktywne. To spowoduje, że dyskusja straci jakikolwiek sens.

ATONEUM
    Level 9  
    Czesci wlasnie do mnie dotarly jednak ku mojemu zdziwieniu po otwarciu paczki zauwazylem ze brakuje modulu BCM !!!! bez ktorego samochod nawet nie odpali .!!

W opise aukcji dokladnie opisane bylo co jest w zestawie a sprzedawca upieral sie w rozmowie telefonicznej ze to nie jego wina i ze on do paczki wlozyl wszystko
    Po drugim telefonie do niego powiedzial ze teraz to on nie wie czy ma ten modul BCM i jak cos to moge mu odeslac to co dostalem a on odda mi kase .

W tym czsie zamowilem inny zestaw od innego urzytkownika DARCAR2205

Tym razem zadzwonilem do sprzedawcy zapytac czy jest pewny co do tego co pisze i sprzedaje

Moderated By CameR:

Usunąłem link do aukcji Allegro.
    Reg. 3.1.18. Nie wysyłaj linków, które po pewnym czasie przestaną być aktywne. To spowoduje, że dyskusja straci jakikolwiek sens.

ATONEUM
    Level 9  
    Witam samochod juz odpalony i wszystko dziala laczne z centralnym zamkiem . Sprzedajacy DARCAR2205 dolaczyl do paczki nawet wladke do drzwi a za ten zestaw zaplacilem mniej niz za ten ktory zamowilem pierwszym razem i brakowalo modulu BCM .

Sprawa REKLAMACJI poprzedniego zestawu od sprzedawcy z allegro forester65 jeszcze sie nie skonczyla .
    Dodano po 1 [godziny] 6 [minuty]:
    MUSZE SIE PODZIELC Z WAMI HISTORIA JAKA MNIE SPOTKALA W ZWIAZKU Z REKLAMACJA CZESCI OD UZYTKOWNIKA FORESTER65

Po pewnym czasie paczka z czesciami ktore wyslalem zwrotnie do uzytkownika forester 65 wrocila do mnie listonosz powiedzial ze paczki nikt pod adresem nie odebral .
    Bardzo mnie to zdziwilo gdyz dokladnie sprawdzilem adres sprzedawcy forester65 na allegro .

Po rozmowie telefonicznej ze sprzedawca dowiedzialem sie ze pod adresem firmy paczek nikt nie odbiera i ze w regulaminie jest napisane gdzie nalezy wysylac zwroty .
    Troche mnie zdziwila ta historia troche dziwne ze pod adresem firmy sprzedajacego nikt nie odbiera poczty .

Zaczolem podejzewac ze wszystko to ma za zadanie zniechecic kupujacego do roszczenia reklamacji wygladalo ze sprzedajacy nie jest do konca uczciwy i mialem racje gdyz okazal sie on pozniej zwyklym OSZUSTEM .

Zwrot wyslalem jeszcze raz w tym samym opakowaniu razem z listem ktory byl wyslany rowniez wczesniej na adres z regulaminu .

Nissan Micra 2004 K12 1.0B - zgubione kluczykiNissan Micra 2004 K12 1.0B - zgubione kluczyki
    Dodano po 6 [godziny] 48 [minuty]:
    Paczka wrocila do mnie bardzo szybko . Tym razem juz w innym opakowaniu .

Ale z listem od sprzedajacego .

Sprzedajacy twierdzi w liscie ze paczka z czesciami ktora wyslalem do niego byla zle zabezpieczona i czesci w srodku zostaly uszkodzone a tak nie moze ich przyjac !!!!!!.
    Chce zaznaczyc ze presylke odeslalem w wopakowaniu w jakim dostalem towar i w takim opakowaniu przyslane zostaly do Kielc potem do norwegii okolo 2000 km i z powrotem do Kielc 2000 km a pozniej do Gliwic i z powrotem do Kielc gdyz sprzedawca nie raczyl odebrac paczki . razem okolo 4500 km i nic sie im nie stalo a po wysylce kolejny raz do Gliwic na poprawny adres NAGLE SIE POPSULY !!!!!!! bardzo bardzo dziwne ale sami ocencie czy wygladaja rzeczywiscie jak uszkodzone podczas transportu - ponizej zdjecia uszkodzen

To jest kluczyk ktory mial sie uszkodzic podczas transportu dodam ze poza tym na obudowie kluczyka brak innych uszkodzen .

Nissan Micra 2004 K12 1.0B - zgubione kluczykiNissan Micra 2004 K12 1.0B - zgubione kluczykiNissan Micra 2004 K12 1.0B - zgubione kluczyki

A to jest cewka immo ktora byla przykrecona do stacyjki (co widac na poprzednich zdjeciach ) a tu nagle spadla i sie polamala .

Jestem mechanikiem od 13 lat i Rzeczoznawca Samochodowym od 3 lat jeszcze nigdy czegos takiego nie widzialem
    Paczka z tak uszkodzonymi czesciami musiala by wygladac jak po przejechaniu przez ciezarowke a sprzedawca nic o tym nie wspomnial !!!!
    Uszkodzenia na czesiach bez watpienia wskazuja ze powstaly w wyniku dzialania sprzedajacego .Takie uszkodzenia nie mogly powstac w wyniku upadku lub zgniecenia paczki .

KUPILEM JUZ WIELE ROZNYCH PRZEDMIOTOW NA ALLEGRO ALE JASZCZE TAK BEZCZELNIE NIKT MNIE NIE OSZUKAL

RADZE WSZYSTKIM CZYTAC OPINE NA ALLEGRO JA TYM RAZEM NIE PRZECZYTALEM OPINI O SPRZEDAJACYM forester65

I TERAZ ZOSTALEM Z ZEPSUTYMI CZESCIAMI KTORYCH NAWET NIE MOGE SPRZEDAC A NIEUCZCIWY SPRZEDAJACY DALEJ MA MOJE 200 zl

JEDYNE CO MOGE TERAZ ZROBIC TO DAC MU NEGATYWNY KOMENTARZ I LICZYC ZE KOLEJNI KUPUJACY GO PRZECZYTAJA