Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Micra 2004 K12 1.0B - zgubione kluczyki

12 Gru 2017 20:03 1590 4
  • Poziom 9  
    Witam mam problem z samochodem Micra K12
    Zgubilem oba kluczyki i niemoge otworzyc samochodu
    Prosze o pomoc jak rozwiazac ten problem jak najszybciej i w miare nie drogo
    Samochod jest obecnie za granica polski i musze poradzic sobie z ta naprawa sam .
    Dodano po 2 [minuty]:
    Witam samochod juz otwarty teraz tylko kwestia odpalania
    Myslalem o zestawie czesci do odpalenia kluczyk stacyjka sterownik silnika BCM z allegro
    Myslicie ze jest jakas tansza opcja ??
  • Poziom 17  
    Witam.Udaj się do serwisu nissana i dorobią ci kluczyk po VIN-ie.
  • Poziom 9  
    Witam dzisiaj dogrzebalem sie do modulu BCM czy moze ktos moze doradzic jak odblokowac ten modul
    Czytalem kiedys ze jest to mozliwe .

A to numery ze sterownika silnika

I numery z cewki immo

Znalazlem taki zestaw na allegro myslicie ze to wystarczy do poprawnego dzialania immo i centralnego zamka .

Dodano po 2 [minuty]:

Dzieki tkaczu1 ale jestem w norwegi i boje sie nawet pytac ile to moze tu kosztowac

Dodano po 53 [minuty]:

Zalezy mi na czasie i zamowilem zestaw KOMPUTER STACYJKA KLUCZYK BCM z allegro od urzytkownika forester65

Z opisu wynika ze jest to pelny zestaw potrzebny do odpalania i poprawnego dzialania centralnego zamka
    Sprzedawca zapewnial mnie w rozmowie ze zostal wymontowany z dzialajacego samochodu
    Mozliwe ze wysle nawet jutro jak pienadze wysle na konto lub zaplace przez allegro .
    Moderowany przez CameR:

Reg. 3.1.18. Nie wysyłaj linków, które po pewnym czasie przestaną być aktywne. To spowoduje, że dyskusja straci jakikolwiek sens.

• Poziom 9  
    Czesci wlasnie do mnie dotarly jednak ku mojemu zdziwieniu po otwarciu paczki zauwazylem ze brakuje modulu BCM !!!! bez ktorego samochod nawet nie odpali .!!

W opise aukcji dokladnie opisane bylo co jest w zestawie a sprzedawca upieral sie w rozmowie telefonicznej ze to nie jego wina i ze on do paczki wlozyl wszystko
    Po drugim telefonie do niego powiedzial ze teraz to on nie wie czy ma ten modul BCM i jak cos to moge mu odeslac to co dostalem a on odda mi kase .

W tym czsie zamowilem inny zestaw od innego urzytkownika DARCAR2205

Tym razem zadzwonilem do sprzedawcy zapytac czy jest pewny co do tego co pisze i sprzedaje

Moderowany przez CameR:

Usunąłem link do aukcji Allegro.
    Reg. 3.1.18. Nie wysyłaj linków, które po pewnym czasie przestaną być aktywne. To spowoduje, że dyskusja straci jakikolwiek sens.

• Poziom 9  
    Witam samochod juz odpalony i wszystko dziala laczne z centralnym zamkiem . Sprzedajacy DARCAR2205 dolaczyl do paczki nawet wladke do drzwi a za ten zestaw zaplacilem mniej niz za ten ktory zamowilem pierwszym razem i brakowalo modulu BCM .

Sprawa REKLAMACJI poprzedniego zestawu od sprzedawcy z allegro forester65 jeszcze sie nie skonczyla .
    Dodano po 1 [godziny] 6 [minuty]:
    MUSZE SIE PODZIELC Z WAMI HISTORIA JAKA MNIE SPOTKALA W ZWIAZKU Z REKLAMACJA CZESCI OD UZYTKOWNIKA FORESTER65

Po pewnym czasie paczka z czesciami ktore wyslalem zwrotnie do uzytkownika forester 65 wrocila do mnie listonosz powiedzial ze paczki nikt pod adresem nie odebral .
    Bardzo mnie to zdziwilo gdyz dokladnie sprawdzilem adres sprzedawcy forester65 na allegro .

Po rozmowie telefonicznej ze sprzedawca dowiedzialem sie ze pod adresem firmy paczek nikt nie odbiera i ze w regulaminie jest napisane gdzie nalezy wysylac zwroty .
    Troche mnie zdziwila ta historia troche dziwne ze pod adresem firmy sprzedajacego nikt nie odbiera poczty .

Zaczolem podejzewac ze wszystko to ma za zadanie zniechecic kupujacego do roszczenia reklamacji wygladalo ze sprzedajacy nie jest do konca uczciwy i mialem racje gdyz okazal sie on pozniej zwyklym OSZUSTEM .

Zwrot wyslalem jeszcze raz w tym samym opakowaniu razem z listem ktory byl wyslany rowniez wczesniej na adres z regulaminu .

Nissan Micra 2004 K12 1.0B - zgubione kluczykiNissan Micra 2004 K12 1.0B - zgubione kluczyki
    Dodano po 6 [godziny] 48 [minuty]:
    Paczka wrocila do mnie bardzo szybko . Tym razem juz w innym opakowaniu .

Ale z listem od sprzedajacego .

Sprzedajacy twierdzi w liscie ze paczka z czesciami ktora wyslalem do niego byla zle zabezpieczona i czesci w srodku zostaly uszkodzone a tak nie moze ich przyjac !!!!!!.
    Chce zaznaczyc ze presylke odeslalem w wopakowaniu w jakim dostalem towar i w takim opakowaniu przyslane zostaly do Kielc potem do norwegii okolo 2000 km i z powrotem do Kielc 2000 km a pozniej do Gliwic i z powrotem do Kielc gdyz sprzedawca nie raczyl odebrac paczki . razem okolo 4500 km i nic sie im nie stalo a po wysylce kolejny raz do Gliwic na poprawny adres NAGLE SIE POPSULY !!!!!!! bardzo bardzo dziwne ale sami ocencie czy wygladaja rzeczywiscie jak uszkodzone podczas transportu - ponizej zdjecia uszkodzen

To jest kluczyk ktory mial sie uszkodzic podczas transportu dodam ze poza tym na obudowie kluczyka brak innych uszkodzen .

Nissan Micra 2004 K12 1.0B - zgubione kluczykiNissan Micra 2004 K12 1.0B - zgubione kluczykiNissan Micra 2004 K12 1.0B - zgubione kluczyki

A to jest cewka immo ktora byla przykrecona do stacyjki (co widac na poprzednich zdjeciach ) a tu nagle spadla i sie polamala .

Jestem mechanikiem od 13 lat i Rzeczoznawca Samochodowym od 3 lat jeszcze nigdy czegos takiego nie widzialem
    Paczka z tak uszkodzonymi czesciami musiala by wygladac jak po przejechaniu przez ciezarowke a sprzedawca nic o tym nie wspomnial !!!!
    Uszkodzenia na czesiach bez watpienia wskazuja ze powstaly w wyniku dzialania sprzedajacego .Takie uszkodzenia nie mogly powstac w wyniku upadku lub zgniecenia paczki .

KUPILEM JUZ WIELE ROZNYCH PRZEDMIOTOW NA ALLEGRO ALE JASZCZE TAK BEZCZELNIE NIKT MNIE NIE OSZUKAL

RADZE WSZYSTKIM CZYTAC OPINE NA ALLEGRO JA TYM RAZEM NIE PRZECZYTALEM OPINI O SPRZEDAJACYM forester65

I TERAZ ZOSTALEM Z ZEPSUTYMI CZESCIAMI KTORYCH NAWET NIE MOGE SPRZEDAC A NIEUCZCIWY SPRZEDAJACY DALEJ MA MOJE 200 zl

JEDYNE CO MOGE TERAZ ZROBIC TO DAC MU NEGATYWNY KOMENTARZ I LICZYC ZE KOLEJNI KUPUJACY GO PRZECZYTAJA