Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Wieża Samsung oraz brak możliwości odczytania ścieżek audio

12 Gru 2017 22:10 339 3
  • Poziom 11  
    Witam.

Przejdę od razu do rzeczy, jestem w posiadaniu bardzo starej acz sprawnej wieży którą dostałem od kuzyna. Kupił ją... bardzo dawno temu.

Chciałem nagrać na nią płytę z muzyką.
    Płyty z oryginalną ścieżką dźwiękową działają bez zarzutu.
    "Pirackie" płyty także lecz jedynie te stare nie wiem jak nagrane po prostu kilkuletnie CD-R na których jest muzyka z przed kilku dekad.
    Odpalałem je na komputerze i jest to format Tracka (dokładnie to: cd audio track shortcut).
    Nie wiem w jaki sposób mogę nagrać moje mp3 na płytę tak aby owa wieża je mogła odpalić.

Próbowałem wielu nagrywarek począwszy od systemowej przez Nero aż po MP3 Audio CD Burner.
    Wydaje mi się, że to po prostu nie puszcza przez format mp3.

Być może wyjdę na leniwca bo nie szperałem w necie w poszukiwaniu odpowiedzi zbyt długo ale proszę o pomoc.

Niżej wstawiam zdjęcia sprzętu, nie znam się na startych odtwarzaczach audio więc proszę o wsparcie.
    Z góry dziękuję.
    Wieża Samsung oraz brak możliwości odczytania ścieżek audio Wieża Samsung oraz brak możliwości odczytania ścieżek audio
  • Poziom 22  
    To nie odtwarza MP3 tylko zwykłe płyty CD Audio. Musisz użyć programu, który skonwertuje MP3 do formatu CD Audio i nagra Ci odpowiednio płytę, np. Ashampoo Burning Studio lub coś podobnego. Poszukaj darmowego programu w internecie...
  • Poziom 11  
    OK dzieki zaraz sprawdze ten program.
    Do tej pory uzywalem format factory ale tam nie znalazłem owego formatu

@Edit
    Nie działa
    Rozszerzenie jest identyczne jak w przypadku innych płytek które bez zarzutów działają.
    Te które nagrywam programem Ashampoo Burning Studio 2015 za nic nie chcą odpalić mimo iż posiadają te same parametry.
    Pliki wewnątrz wyglądają tak jak powinny (Tracki) a sama płyta to wypalony już dysk Audio czyli tak samo jak w przypadku innych.

Zastanawiam się co robię nie tak.