Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Da się podłączyć DVD do laptopa (notebooka)??

Panorama11122 12 Gru 2017 23:19 171 4
  • #1 12 Gru 2017 23:19
    Panorama11122
    Poziom 2  

Witam.
    Przychodzę do was z pytaniem. Otóż mam laptop, a raczej notebook lenovo yoga 300, oraz odtwarzacz DVD Panasonic DVD - S48EP-K. Czy te dwa urządzenia da się jakoś ze sobą połączyć, żeby można było odtworzyć płytę? Złącze Euro działa tylko w TV. :)

0 4
  • #2 12 Gru 2017 23:59
    Pong.Chu
    Poziom 18  

Panorama11122 napisał:
    Witam.
    Przychodzę do was z pytaniem. Otóż mam laptop, a raczej notebook lenovo yoga 300, oraz odtwarzacz DVD Panasonic DVD - S48EP-K. Czy te dwa urządzenia da się jakoś ze sobą połączyć, żeby można było odtworzyć płytę? Złącze Euro działa tylko w TV. :)

Możesz użyć np. frame grabbera na USB i połączyć DVD poprzez wejście Composite/S-Video. To mały koszt kilkudziesięciu złotych.

0
  • #3 13 Gru 2017 15:30
    Panorama11122
    Poziom 2  

Pong.Chu napisał:
    Panorama11122 napisał:
    Witam.

Możesz użyć np. frame grabbera na USB i połączyć DVD poprzez wejście Composite/S-Video. To mały koszt kilkudziesięciu złotych.

Zakupiłem taki kabelek jak w załączniku drugim, jednak laptop nie połączył się z DVD. Za pierwszym połączeniem coś się wyświetliło, ale zaraz zniknęło, zanim zdążyłem w to kliknąć. Potem już żadne próbny nie przyniosly efektu. Niby laptop wydaje dźwięk, że coś jest podłączone ale go nie wychwutuje.

A w DVD mam kable jak w pierwszym załączniku i po połączeniu ich kolorami nic się nie dzieje. Czy to musi być jakiś inny kabel czy mój laptop nie będzie odczytywać żadnych kombinacji?

0
  • #4 13 Gru 2017 20:17
    Pong.Chu
    Poziom 18  

Całkiem możliwe że coś źle robisz dlatego nie działa - uruchom właściwy program i włącz przechwytywanie video. Albo ten frame grabber jest uszkodzony.

0
  • #5 13 Gru 2017 21:36
    Panorama11122
    Poziom 2  

Pong.Chu napisał:
    Całkiem możliwe że coś źle robisz dlatego nie działa - uruchom właściwy program i włącz przechwytywanie video. Albo ten frame grabber jest uszkodzony.

W ustawieniach znalazłem informacje, że jest podłączone do laptopa, jednak sterownik jest niedostępny. Gdy kliknąłem ' zainstaluj sterownik dla tego urządzenia' zaczęło się ładować i potem trzeba było wyłączyć lapka. Jak go ponownie w włączyłem, problem nadal był. To znaczy, że inny sterownik musze pobrać? Czy ja coś źle robie :(

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo