Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra - Opel Astra F kombi - brak oświetlenia wew- przy otwartych drzwiach

13 Gru 2017 19:24 582 5
  • Poziom 18  
    Witam,
    Mam pytanie gdyż zepsuło mi sie oświetlenie bagaznika, a także nie działa mi oświetlenie wewnatrz, gdy się otworzy drzwi po stronie pasażera przód i tył. Od strony kierowcy jest wszystko ok. W bagażniku nie wiem czy tam się coś nie rozwaliło bo jakiś czarny plasticzek tam sie pokruszył. Natomiast po stronie drzwi to nei mam pojęcie czy jakiśczujnik czy coś. Tak samo jak zamykam auto na zamek do odd kierowcy jest ok a od pasażera czasem się nie zamkną. Gdzie i czego szukać? Da rade coś samemu laikowi to naprawić czy ciezki temat?:(
  • Pomocny post
    Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    W astrze F pod wykładziną pod fotelem kierowcy jest fabryczne łączenie przewodów od oświetlenia wnętrza (szary kolor przewodu). Musisz zdjąć wewnętrzną plastikową osłoną progu, odchylić wykładzinę i dostać się do tego łączenia bo na 100% zgniło.
  • Poziom 18  
    Ok, a czy te kable maja znaczenie też w kontekście tych drzwi od strony pasażera, ze gdy się je otworzy to nie zapala się światło wewnatrz to w kokpicie a po stronie kierowcy jest ok. Czy to cos innego czy też to bedzie kabel o ktorym mówisz?
  • Pomocny post
    Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    W tym łączeniu schodzą się przewody od wszystkich drzwi i od włącznika oświetlenia wnętrza. Zanim dobierzesz się do wykładziny możesz jeszcze sprawdzić wyłączniki w słupkach, są przykręcone jednym wkrętem.
  • Poziom 18  
    A jak dobrać sie to tych wyłączników w słupkach i gdzie są dokładnie ? I co tam mam sprawdzić? Do tych kabli przy podłodze dostane sie bez problemu co po koleji trzeba sciągać ? I jesli faktycznie jest przegnita instalacja to wymiana kabli i to wszystko ?

Moze faktycznie coś tam nie tak z tymi kablami w podlodze, jakiś czas temu taka bula mi sie zrobiła pod tapicerka wlasnie w tym miejscu co ty opisujesz nie wiedziałem co to właśnie jak by od dołu coś mi wypchalo ...
  • Poziom 13  
    tak jak pisze alster 1,łączenie mas pod listwa progową przy słupku A