Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problemi z C60

10 Sie 2005 22:25 831 9
  • Poziom 20  
    Witam! Nie moge sie połączyć z kompem żadnym programem! Nie wiem czemu! Kabel w 100% sprawny. Słyszałem że trzeb patchwać bootcore w telefonie albo ciąć TP. Telefon włącza się na chwilke i jest bzyyyy i niebieski ekran no i sie wyłącza:( Więc patchwanie z javy odpada czy tylko TP zostaje??

pozdrawiam!!
  • Moderator Samochody
    Najprędzej, kolego, TP, bez tego nie ruszysz.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Obligatoryjnie TP.
    Nastepnie wgraj fullflashl FREIĄ, jeśli nie pójdzie to SST. Też zależy od wersji oprogramowania, bo jak v27 to raczej tylko SST to ruszy. Możesz spróbować też SWUP wgrać.

poszukaj tematów z C60 jest ich mnóstwo w elce np.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=234821&highlight=c60

Ps. Strzeż się SST v5.38 i FREIA v18 crcked - UWALAJĄ FONY !
    Z ciekawości zobacz jak w/w Freia adresuje flasha w przypadku flashowania C60 :) Firmware i eeprom ładuje pod ten sam adres :)
  • Spec od GSM
    Solucja viho + testpoint i musi działać! No chyba ze masz go na intelu :)
  • Poziom 15  
    byc moze masz dostep do martech'a, wowczas wgraj eprom , napraw imei, jak nie pomoze to full flash :_
  • Poziom 20  
    ja raczej zawsze zaczynam od winswupa dopiero tnę tp np v20 to nie zaszkodzi a najszybciej sie dowiesz o co chodzi z fonem
  • Poziom 20  
    Mam podobny problem Ale nie moge się połaczyć z fonem który właczą sie tylko na chcwilę aby zabzyczeć i znowu się wyłacza Czy potrzebny jest jakiś specjalny kabel Ja mam standardowy.
  • Poziom 20  
    No właśnie ja też sie nie moge połączyć z pc!! ciąłem tp i też lipa:( Może faktycznie to zalaży od kabla??
  • Poziom 19  
    kabel jest potrzebny serwisowy jesli masz zwykle rs 232 to znajdziesz opis przerobki na www.s55.fks.pl
    kolego cioles tp a niewiesz ze msusiz miec kabel serwisowy ??