Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat b5 97r. 1.9 tdi 90km. zapowietrzone hamulce?

14 Gru 2017 18:18 210 3
  • Poziom 3  
    Witam mam problem ze swoim passatem, mianowicie zauważyłem że ciekną mi tylne zaciski hamulcowe, no to co zregenerowałem wszystkie 4 bo na przodzie 1 miał pęknięta osłonę a 2 po prostu profilaktycznie jak już 3 zrobione to szkoda zostawić 1 a potem za jakis czas go robić;p Ale do tematu, wszystko poskładane nic nie cieknie no po prostu wszystko ok. lecz po odpowietrzeniu pedał hamulca nie jest taki jaki ma być( miękki to trochę za dużo powiedziane, ale nisko łapie tak jak by był zapowietrzony) i tutaj jest mały problem przy odkręcaniu odpowietrznika po prostu go zerwałem i ze względu ze auto dopiero bede mógł unieruchomić na dłużej dopiero w sobote. Czy przy odpowietrzaniu przez przewód kolo sie odpowietrzy poprawnie czy nie?
  • Poziom 40  
    Nie odpowietrzy. poprawnie.Będzie prawie dobrze ale to nie to,zacisk niestety trzeba kupić.
  • Poziom 27  
    Dani438 napisał:
    przy odkręcaniu odpowietrznika po prostu go zerwałem

Ireneo napisał:
    zacisk niestety trzeba kupić

Niekoniecznie. Też zdarzyło mi się urwać odpowietrznik. Wyjściem z sytuacji było wbicie klucza (gwiazdki) o średnicy odpowiednio większej od otworu odpowietrznika. Trochę siły i puściło. Zawsze lepiej kupić odpowietrznik niż zacisk.
  • Poziom 40  
    O ile pójdzie,a z francuska marne szanse.A jeżeli nie pójdzie to zacisk do takiego auta dostępny i niedrogi używany.