Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Piekarnik do zabudowy do 800zł - Beko / Electrolux / Indesit?

15 Gru 2017 01:13 1140 2
  • Poziom 3  
    Witam. Myślę nad zakupem piekarnika do zabudowy tak za 700-800zł i nie wiem czy warto pchać się w tańsze AGD chociaż w dzisiejszych czasach to i droższe wytrzymują chyba też po kilka lat ;). Piekarnik ma służyć do pieczenia, nie wymagam bajerów. Myślałem nad Beko BIM22300X 71L, ale czytając opinie o tej marce trochę mnie zniechęciło i znalazłem Electrolux EZB3400AOX. Electroluxowi bardziej ufam bo mam lodówkę, piekarnik, płytę indukcyjną, zmywarkę i wszystko działa już kilka lat. Jedynie była jakaś mała awaria z płytą, ale serwis szybko to naprawił. Jak myślicie warto iść w beko? Firma robi teraz trochę lepszy sprzęt czy nadal to samo co kilka lat temu? Na moje oko ten model piekarnika co podałem lepiej prezentuje się w specyfikacji od electroluxa, ale wolę mieć trochę gorszy piekarnik, który dłużej posłuży.

Co sądzicie o piernikach Indesit? Mało słyszałem o tej firmie, a widzę, że maja jakieś w miarę OK urządzenia. Pozdrawiam :D
  • Poziom 3  
    Niestety miałem od nich zmywarkę i kilkukrotnie była na gwarancji, więc mnie nie przekonuje ta firma. Jeszcze znalazłem Amicę EB7541DB i wydaje mi się najbardziej sensowna.