Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Banner Multimetr Fluke 87VBanner Multimetr Fluke 87V
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CALIBRA 2.0-8V NIE SWIECI SIE CHEC ENGINE NIE ZAPALA SLNIK

10 Sie 2005 23:43 1241 3
  • Poziom 10  
    WITAM SERDECZNIE MAM TAKI PROBLEM OD KILKU MIESIECY:(
    GDY ZAPALE SILNIK RANO POJEZDZE SOBIE GODZINKE DWIE, I USTANE NA POSTOJU ZGASZE SILNIK TO POZNIEJ MAM PROBLEM Z JEGO ZAPLANIEM OTÓŻ PO PRZEKRECENIU STACYJKI NIE ZAPALA SIE ZOLTA KONTROLKA CHEC ENGINE:( I NIE MOZNA ZAPALIC SAMOCHDU,KOMPUTER WYKRYL BŁAD 31 CZUJNIK INDYKCYJNY BRAK SYGNALU, WIEC WYMIENILEM CZUJNIK POLOZENIA WALU TEN W BLOKU POD ROZRZĄDEM, BŁĄD ZNIKNAŁ ALE ZNOWU SIE POJAWIŁ KOD 31 CZUJNIK INDUKCYJNY BRAK SYNGALU JEST TO BARDZO UCIAZLIWE BO DOPIERO PO KILKU GODZINACH JAK WSZYSTKO SIE USTOI MOGE ODPALIC AUTKO NAWET PO 2-3 GODZINACH, MAM GAZ ALE DZIEJE SIE TO I NA GAZIE I NA BENZYNIE, NIE MA WTEDY ISKRY I AUTKO NIE ZAPALA , CO TO MOZE BYC?? PROSZE O POMOC.
    Z GÓRY DZIEKUJE BOBEK.
    POZDRAWIAM
  • Banner Multimetr Fluke 87VBanner Multimetr Fluke 87V
  • Spec od samochodów
    Może być to wina przekaźnika wtrysku i komputera, ignoruj kod 31.
    Należy sprawdzić instalację zgodnie ze schematem pod obciążeniem - nie woltomierzem.

Pozdfrawiam.
  • Banner Multimetr Fluke 87VBanner Multimetr Fluke 87V
  • Poziom 10  
    a mozna troszke wiecej informacji na ten temat? jak sprawdzic instalacje pod obciązeniem? gdzie znajduje sie przekaznik wtryskow jest to ten przekaznik pomiędzy głowicą a wtryskami ??
    ale jak go przelaczam na gaz to ten przekaznik jest odłączony chyba z tego co wiem bo nie przełącza sie dopiero na benzynie zaczyna pracować dosyć głośno.
    pozdrawiam