Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wymiana uszczelki pod głowicą - Jaki jest koszt wymiany uszczelki

Michalw1992 15 Dec 2017 19:01 43323 12
    Michalw1992
    Level 5  
    Witam.
    Mam problem,mianowicie niedawno zakupiłem samochód Opel Astra 1,7 DTI z 2000r. Jest to Astra 2 hatchback seria Comfort 5 drzwiowa.
    Problem polega na tym że strasznie dymi na zimno i zabiera dużo płynu chłodniczego na 95% uszkodzona uszczelka pod głowicą,mam zamiar ja naprawiać po świętach tylko kompletnie nie mam zielonego pojęcia ile to może kosztować,może ktoś z Was wymieniał już uszczelkę w tym modelu I orientuje się ile to mniej więcej kosztuje.
    Za wszystkie pomocne komentarze serdecznie dziękuję i Pozdrawiam.
    Pedros050
    Level 43  
    Witam. Jeśli nie jest pęknięta to planowanie, uszczelka pod głowice robocizna to tak 500zl A nie wiadomo jeszcze jak z rozrządem czy nie tez do wymiany to dodatkowy koszt.
    ^ToM^
    Level 39  
    Pytasz o koszt usług wymiany samej uszczelki. W takim przypadku, czynność wymiany nie powinna kosztować więcej niż 200-300 zł.
    diablo23248
    Level 27  
    Gdzie są tacy tani mechanicy?
    Sama robocizna to ok 500 pln
    Uszczelka głowicy, uszczelki pod kolektory i pokrywę zaworów, planowanie, nowe śruby głowicy, rozrząd, sprawdzenie zaworów i prowadnic, uszczelniacze zaworowe, przy dużym przebiegu za jedna robotą zmieniłbym i pierścienie na tłokach i sprawdził panewki. Nowy olej i filtry + płyn do chłodnicy. Lekko licząc ok 2000 pln.
    Jeśli się mylę poprawcie mnie...
    Cobrat
    Level 22  
    T5 wrote:

To żart?

Wielu jest takich, co zrobią za tyle... Druga kwestia, że niektórzy po godzinach ;)
    Meteo33
    Level 17  
    Dużo zależy od rejonu. W największych miastach ceny usług są nierzadko dwukrotnie większe niż w małych miejscowościach.
    zibi999
    Level 15  
    Najlepiej poszukać w necie adresów i podzwonić podjechać pogadać ceny są zróżnicowane.;p
    zibi999
    Level 15  
    T5 napisał :
    Quote:
    Tak jak i jakość tej usługi.

Dokładnie , ale są i dobre warsztaty które świadczą naprawdę znakomitą jakość usług .
    bandi21
    Level 30  
    pewnie że są dobre warsztaty ale nie za 200 zł
    zibi999
    Level 15  
    Dobra nie będziemy zaśmiecać forum potwierdzeniami myślę ;p

Kwota jak najbardziej nie odpowiednia co do jakości .