Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gigabyte GA-970A-DS3P - FORMAT - Chcę zrobić Format C, zmieniałem system na 10

16 Gru 2017 18:13 327 3
 • Poziom 6  
  Witam, chciałbym wykonać FORMAT dysku C komputera, lecz problem jest taki, że kiedyś miałem WINDOWS 8.1 (mam płytę, klucz itd), ale ZUPDATOWAŁEM zaktualizowałem do WINDOWS 10 (nie mam od niego płyty, klucza) i nie wiem, co teraz, by po FORMACIE C, zainstalować WINDOWS 10.

  SPECYFIKACJA MOJEGO SKŁADANEGO KOMPUTERA:
  - płyta: Gigabyte GA-970A-DS3P, rev: 1.0
  - procek procesor: AMD FX-6300
  - karta graficzna: AMD MSI R7 370 2GB

  EDIT: Chyba rozwiązałem problem, wszedłem w ODZYSKIWANIE i okazuje się ,że mogę zresetować ustawienia komputera do stanu początkowego, bez żadnej instalacji systemu, chyba to mi wystarczy. :D
 • Poziom 43  
  Proszę utworzyć nośnik korzystając z tej: https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10 strony i postępować tak jak przy instalacji starszych wersji systemu - zbootować z płyty/pendrive'a i działać zgodnie z komunikatami na ekranie. Jedyna równica polega na pominięciu wpisywania klucza - proszę wybrać "Nie mam klucza..." System, po instalacji i uzyskaniu połączenia z siecią zostanie aktywowany automatycznie.

  PS

  Żeby tylko nie okazało się, ze ten "stan początkowy", który Pan znalazł, to... Windows 8.
 • Poziom 42  
  Progade napisał:
  okazuje się ,że mogę ZRESETOWAĆ USTAWIENIA KOMPUTERA DO STANU POCZĄTKOWEGO, bez żadnej instalacji systemu, chyba to mi wystarczy

  Patrząc na opis może się zresetować do 8.1
  Progade napisał:
  kiedyś miałem WINDOWS 8.1

  Można bezproblemowo pobrać Windows 10.

  Edit
  Już zostałem uprzedzony.
 • Poziom 6  
  Tak jak mówiłem, wszystko dało się zrobić bez żadnych nośników z systemem, komputer jak nowy, lecz sądziłem ,że może uda się "naprawić" rozdzielczość, nie mogę ustawić FULL HD, teraz popróbowałem znowu i nie udaje mnie się, dlatego za chwilę założę temat z tym związany i wszystko opiszę.

  Dziękuję z góry za próby pomocy.