Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Re: Odbiór polskich kanałów przez DVB-T w Niemczech

85jogas 17 Gru 2017 21:32 8400 14
  • #1 17 Gru 2017 21:32
    85jogas
    Poziom 2  

Czy dekoder DVB-T może odbierać polskie kanały w Niemczech?

0 14
  • #3 17 Gru 2017 22:01
    1098678
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 23 Gru 2017 08:18
    85jogas
    Poziom 2  

Witaj mihal 2002. Niemcy okolice Langenargen oberdorf czy jak kupie w Polsce decoder DVBS albo DVBS-2 i dobra antenę pokojowa to będę mógł odbierać polskie kanały? Pozdrawiam

Dodano po 1 [minuty]:

mihal2002 napisał:
    85jogas napisał:
    Czy dekoder DVB-T może odbierać polskie kanały w Niemczech?

Niemcy to duży kraj.

Witaj mihal 2002. Niemcy okolice Langenargen oberdorf czy jak kupie w Polsce decoder DVBS albo DVBS-2 i dobra antenę pokojowa to będę mógł odbierać polskie kanały? Pozdrawiam

0
  • #5 23 Gru 2017 12:13
    1098678
    Użytkownik usunął konto  
  • #6 23 Gru 2017 13:28
    LeDy
    Poziom 43  

Najpierw zdecyduj się jakie kanały chcesz odbierać czy DVB-T czy DVB-S2?

0
  • #7 23 Gru 2017 13:46
    maksar
    Poziom 24  

LeDy napisał:
    Najpierw zdecyduj się jakie kanały

Ani tych, ani tamtych z pokojowej anteny nie uzyska.

1
  • #8 27 Gru 2017 11:41
    85jogas
    Poziom 2  

LeDy napisał:
    Najpierw zdecyduj się jakie kanały chcesz odbierać czy DVB-T czy DVB-S2?
    . Chodzi mi o polskie kanały że by odbierać nie wiem jaki dekoder kupić żeby odbierać z anteny pokojowej bo tylko talerz mam na dachu

0
  • Pomocny post
    #9 27 Gru 2017 12:53
    maksar
    Poziom 24  

85jogas napisał:
    . Chodzi mi o polskie kanały

Zapomnij o tym, z anteny pokojowej! Tylko SAT!

1
  • Pomocny post
    #10 27 Gru 2017 14:57
    LeDy
    Poziom 43  

85jogas napisał:
    Chodzi mi o polskie kanały że by odbierać nie wiem jaki dekoder kupić żeby odbierać z anteny pokojowej bo tylko talerz mam na dachu

Pozostaje ci tylko ten talerz i dekoder SAT. Jak masz na Astrę to tylko Trwam a na Hotbirda to ok. 20 FREE.

0
  • #11 27 Gru 2017 15:13
    85jogas
    Poziom 2  

LeDy napisał:
    85jogas napisał:
    Chodzi mi o polskie kanały że by odbierać nie wiem jaki dekoder kupić żeby odbierać z anteny pokojowej bo tylko talerz mam na dachu

Pozostaje ci tylko ten talerz i dekoder SAT. Jak masz na Astrę to tylko Trwam a na Hotbirda to ok. 20 FREE.
    wiem że Polsat cyfrowy i nc+ odbiera dobrze chodzi mi żeby nie brać decoder na umowę bo będę musiał płacić do końca umowy a ja wyjeżdżam do Niemiec dwa razy w roku po dwa miesiące

0
  • Pomocny post
    #12 27 Gru 2017 17:46
    andpol 33
    Poziom 35  

No to tylko smart hd.

1
  • #14 07 Sty 2018 02:14
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

85jogas napisał:
    tylko talerz mam na dachu

Zrozumiałeś co Ci Kolega @LeDy sugeruje?:
    LeDy napisał:
    Jak masz na Astrę to tylko Trwam a na Hotbirda to ok. 20 FREE.

0
  • #15 07 Sty 2018 03:01
    tadgra
    Poziom 16  

Ludzie! Przecież autor tego wątku napisał na wstępie o odbiorze w Niemczech polskich kanałów na dekoderze dvb-t. Czyli polskiej cyfrowej telewizji naziemnej. Jeżeli będzie blisko granicy to być może, ale jeżeli dalej to nigdy w życiu. A wy się rozpisujecie o odbiorze telewizji satelitarnej. No jak może odebrać kanały z tv SAT zabierając z Polski np dekoder WiWa HD 90. Później autor wątku zmienił koncepcję i zaczął kombinować jak odebrać free kanały polskie z satelity w Niemczech. A tak samo jak jak w Polsce! Ale na pewno nie na dekoderze dvb-t i na pewno nie na antenie pokojowej. Koniec.kropka
    Jeżeli chodzi o odbiór tv SAT, to w Niemczech z reguły jest zakaz wystawiania swoich własnych anten satelitarnych. Na dachach są anteny sat zbiorcze i pod gniazdko w mieszkaniu podpinasz sobie kabelkiem dekoder SAT. Ale najczęściej antena odbiera tylko Astrę, ale też nielicznie zdarza się, że anteny maja "zeza" i na mieszkania idzie sygnał tak z Astry jak i z Hot Birda. A o wystawianiu swoich własnych anten np na balkonach w większości Landów zapomnij. Grożą wysokie kary za łamanie przepisów budowlanych. Dlatego radzę dowiedzieć się czy ta antena w Twoim budynku na dachu odbiera sygnał tylko z Astry (standard) czy również z Hot Birda. A tak naprawdę za darmo to z satelity w Niemczech nic konkretnego nie odbierzerz ,zresztą tak samo jak i w Polsce. No chyba, że rajcuje Cię TV Trwam (Tadeusz Rydzyk Wam) i TV Polonia i parę muzycznych.

0