Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung SyncMaster P2270HD - Jak przywrócić ustawienia fabryczne ?

ŁukiSzczecin 18 Gru 2017 22:13 1059 0
    ŁukiSzczecin
    Poziom 26  
    Witam. Monitor z tunerem TV jak w tytule, dokładny model P2270HD, LS22EMDKU/EN. Zakupiłem ten monitorek do laptopa jako zamiennik mojego SyncMaster 2032BW który nie posiada złącza HDMI, a z przejściówką HDMI-DVI nie pokazywał obrazu z laptopa Asus GL503VD. Niestety po podłączeniu go przewodem HDMI również nie pokazuje obrazu z powyższego laptopa - po podpięciu kabla HDMI otrzymuję komunikat TRYB NIEDOSTĘPNY. Wyczytałem gdzieś że chodzi o rozdzielczość (mimo iż laptop ustawiony jest na 1920x1080 czyli rozdzielczość wspierana przez ten monitor). Co dziwne monitor bez problemu działa przez złącze VGA z laptopem Acer 5750, złączem HDMI z dekoderem OrangeTV oraz przez HDMI z laptopem Asus GL552VW, jak również HDMI z przejściówką pod złącze DVI na laptopie Asus GL552VW. Na moim laptopie obraz pokazuje tylko podczas uruchamiania systemu Linux LiveCD.

Wracając do tematu wyczytałem że należy zrobić ustawienia fabryczne trzymając przycisk exit na pilocie którego nie posiadam, jak to zrobić za pomocą przycisków monitora?