Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TV Oled Philips, nowa seria 9 będzie nosić nazwę Philips 65OLED973.

19 Dec 2017 00:44 1833 8
    User removed account
    Level 1  
    tomasz wojcicki
    Level 22  
    Niestety nic co nosi nazwę Philips nie jest warte funta kłaków a TV już szczególnie. Lepiej napisz Pan ze jest tylko 1 serwis na cały nasz piękny kraj i raczej słabo radzi sobie z tymi sprzętami. Telewizory philipsa ostatnimi czasy są jednorazówkami które już w fazie produkcji są jedną wielka niedoróbką (np. sławne chassis QFU 1.1 1.2E mam na warsztacie stos tych płyt i ze 3 telewizory które już na gwarancji po pobycie w serwisie po 2 razy nie zostały naprawione przeciągnięte do końca gwarancji) klienci odpuścili. I nie rzucam tu słów na wiatr naprawiam sprzęt już 20 lat ( w tym 5 w serwisie Sony, Samsung, LG ) - NIE POLECAM NIKOMU SPRZĘTU PHILIPSA !!! Takie samo badziewie jak Manta, Vestel itp tylko droższe. Kto jest ze mną łapka w górę :)
    brofran
    Level 39  
    LOCOLOCO wrote:
    Kilka słów od Philipsa
    dyrektor projektu w Philips wyjaśnia
    nowy flagowiec wyznacza nowy etap
    Niesamowicie cienka szklana płytka
    prezentuje przepiękny panel Oled,
    słynną duńską tkaniną firmy
    zaskakującą jakość dźwięku
    unikalnie ukształtowany pilot
    komfortowej nawigacji
    będzie liderem ekskluzywnych technologii Philipsa
    oraz nowy pilot
    przenosi jakość obrazu na nowy poziom

Kiedy czytam takie echy i achy , to mnie niestety mdli i nie daję im wiary.
    No ale to mówi dyrektor , to prawie tak jakby ojciec dyrektor , no to trzeba niestety wierzyć . :D
    User removed account
    Level 1  
    tomasz wojcicki
    Level 22  
    Nie Pan Kazio czy Tomek tylko jeżeli mamy przynajmniej więcej niż jeden serwis to jest duża szansa że obejdzie się bez wysyłek kurierów itp.
    Porządne firmy tak nie mają proszę sprawdzić inne ( tylko te porządne) wszystkie mają sieć serwisów a nie jadą po kosztach po najniższej linii oporu mając klienta gdzieś....
    A druga sprawa serwisy autoryzowane to głównie wymieniacze płyt, na nic innego niema czasu (wiem coś o tym) . Debilne korporacje natłuką badziewnego szajsu wszystko jeszcze w otoczce "eko" a później szukają naiwnych aby ja najtaniej zapłacić komuś za uczciwą pracę (tam gdzie pracowałem philips za naprawę żelazka i innego drobnego AGD płaci raptem 5-10 pln).
    Części do AGD zamiennych totalny brak nawet do sprzętu gwarancyjnego jak trzeba było coś na gwarancji dla klienta naprawić to przysyłali drugi taki sprzęt ze zwrotu w markecie żeby sobie z tego wyciągnąć - jak tak też działa ich serwis RTV to dziękuję.

Zapraszam do dalszej dyskusji kolego LOCOLOCO :)
    User removed account
    Level 1  
    misiek1111
    Level 29  
    Ale golarki maja dobre :)
    User removed account
    Level 1