Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podświetlenie bagażnika passat b5

19 Gru 2017 01:51 291 3
  • Poziom 3  
    Witam,
    Znalazłem kilka tematów na forum ale swojego problemu w 100% nie znalazłem.

Problem w moim Pasku jest taki, że po otwarciu klapy bagażnika wewnętrzne światło się nie zapala w bagażniku .
    Proszę o podpowiedz jak zlokalizować kabel (kolor kabla) wiązkę za to odpowiedzialną którędy idzie
    Mikro styk w zamku sprawny gdy otworze klapę alarm się nie uzbraja wiec dochodzi do komfortu sygnał ze otwarta
    Wydaje mi się ze jest przerwa w jakimś kablu nie chce poświęcać całego dnia na szukanie przerwy najchętniej poprowadzę nowy do modułu tylko który za to odpowiada
    wiązka w klapie cała nic nie urwane na

Passat b5 rok 98 Sedan z alarmem i wszystkimi szybami elektrycznymi
  • Poziom 2  
    Nie jestem pewien, ale sprawdziłbym jeszcze miernikiem czego brakuje, czy + z komfortu czy masy. Jak masy to doprowadź sobie skąd kolwiek, jak + to wiadomo. Ale bywało, że moduły nie działały, miały zimne luty.
  • Poziom 3  
    sekutowicz napisał:
    Nie jestem pewien, ale sprawdziłbym jeszcze miernikiem czego brakuje, czy + z komfortu czy masy. Jak masy to doprowadź sobie skąd kolwiek, jak + to wiadomo. Ale bywało, że moduły nie działały, miały zimne luty.

To tam powinien być stały + ?
  • Poziom 43  
    + z komfortu, masa z krańcówki zamka klapy. Kolor kabla masz przy oprawce żarówki, taki sam leci lewym progiem do samego komfortu. Najpierw sprawdź czego brakuje przy żarówce, potem kop w aucie.