Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

podłączenie pieca akumulacyjnego dynamicznego Inproel 2kW + sterownik Tybox 710

Legia27 19 Gru 2017 20:51 588 1
  • #1 19 Gru 2017 20:51
    Legia27
    Poziom 8  

Witam, mam prośbę czy możecie mi pomóc w podłączeniu pieca akumulacyjnego dynamicznego Inproel ze sterownikiem temperatury przewodowym Tybox 710. Mianowicie z pieca wychodzą trzy kable (grzałki 3x2,5,dmuchawa 3x2,5 i sterwonik temperatury 2x1) Kabel z grzałki i z dmuchawy chcę podłączyć w puszce do kostki i z puszki poprowadzić kablem 3x2,5 do wtyczki zasilającej. To będzie podłączone przez zegar czasowy wpięty do kontaktu (obciązenie 16A) Natomiast mamy dylemat jak podłączyć cienki kabel idący z pieca który jest przypisany do sterownika temperatury. Czy mają one iść także przez 230V czy z pieca bezpośrednio kablem do tego sterownika,a jeśli tak to proszę mi napisać gdzie L-faza,a gdzie N-neutralny wpiąć gdyż w sterowniku są 3 wejściapodłączenie pieca akumulacyjnego dynamicznego Inproel 2kW + sterownik Tybox 710podłączenie pieca akumulacyjnego dynamicznego Inproel 2kW + sterownik Tybox 710podłączenie pieca akumulacyjnego dynamicznego Inproel 2kW + sterownik Tybox 710podłączenie pieca akumulacyjnego dynamicznego Inproel 2kW + sterownik Tybox 710 ?
    Napisałem może trochę chaotycznie gdyż nie jestem elektrykiem ale proszę o pomoc,przesyłam zdjęcia poglądowe.
    Pozdrawiam

0 1
  • #2 18 Lut 2018 15:49
    uzurpator
    Poziom 10  

Dzień dobry
    Tybox jest na baterie. Trzeba podłączyć pod styki NO.W miejsce termostatu bimetalicznego.
    To nie są oryginalne przewody.Nie wiadomo jak to ktoś podłączył.
    Przydało by się zdjęcie środka pieca.
    Ten zegar to straszna lipa 16A to tylko na obudowie.

0