Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Router ws50 - niedzialajace sprzeglo i rozrusznik

20 Gru 2017 01:12 657 2
  • Poziom 2  
    Witam, mam problem z moim motorowerem, nie znam sie za bardzo na tym dlatego pisze
    W moim ws 50 mam problem z elektrycznych i sprzeglem
    Pali mi zarowki z tylu napiecie jest wszedzie takie samo z przodu rowniez raz swiatla dlugie dzialaly raz nie, w koncu przestal dzialac rozrusznik slychac bylo tylko ,,pykanie" odpalilem z kopa przydymilo sie z instalacji ltora wchodzi do silnila po ostygnieciu zaczal normalnie palic z elektryka i tak dojezdzilem do konc sezonu ale teraz w ogole zadnych dzwiekow po prostu nie kreci na krotko tez cos zamiaru widze nie ma,
    A ze sprzeglem jest taki problem zr zmienilem tarcze sprzeglowe poniewaz z ie dzialalo sprzeglo po czym okazalo sie ze po prostu blaszka pod pokrywka na deklu nie odbijala posmarowalem bylo dobrze az nagle zaczeli szumiec strasznie w srodku i w ciagu 1tyg sprzeglo sie skonczylo nie mam pojecia co to
  • Pomocny post
    Poziom 29  
    Sprzęgło mogło mieć za mały docisk i je upaliłeś. Elektryka to podstawy. Jak paliło kable w silniku, to wyciągnąć magneto i wymienić kable. Rozrusznik sprawdź na krótko na stole, jak nie działa to wymiana/naprawa. Żarówki ci pali zapewne z winy słabej instalacji i styku. Szarpie napięciem i żarówki zbierają po dupie.
  • Poziom 2  
    Z Tym sprzeglem to trzeba nowe czy idzie to jakos naprawic?