Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JVC KW-AVX730 - Dotyk dziwnie reaguje.

21 Gru 2017 11:11 612 3
  • Poziom 2  
    Witam!
    Posiadam radio JVC KW-AVX730 i kupiłem je razem z autem. Przez kilka miesięcy działało bezproblemowo, jednak któregoś dnia przestał działać dotyk. Było to kilka dni po tym jak czyściłem kokpit Plakiem, jednak starałem się nie zabrudzić nim wyświetlacza. Po jakimś czasie dotyk zaczął działać ale tylko w pewien sposób, czyli po dotknięciu ekranu zmniejsza lub zwiększa się głośność. Rozebrałem wyświetlacz, sam digitizer wyczyściłem, złożyłem i żadnej zmiany. Odstawiłem więc je na półkę i po ponad miesiącu chcąc sprawdzić czy może się naprawiło, okazało się że dotyk po drugim uruchomieniu zaczął działać, jednak po włączeniu i wyłączeniu radia dotyk znowu zaczął szaleć. Ogólnie raz na jakiś czas dotyk działa, albo szaleje, albo całkiem przestaje reagować. Co może być tego przyczyną? Zalany ekran przez środek do czyszczenia? Taśmy wyglądają na sprawne. Z góry dzięki za pomoc!
  • Spec od komputerów
    Dotyk do wymiany.
  • Poziom 2  
    A mógłby mi ktoś dać namiary gdzie taki dotyk znaleźć w rozsądnej cenie?
    I tak z ciekawości, co mogło spowodować jego uszkodzenie?
  • Spec od komputerów
    Ja w podobnym modelu dobrałem dotyk po wymiarach i umiejscowieniu tasiemki - znalazłem podobny na aliexpress i działa elegancko.