Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

creative p5800 - głośniki 5.1 po podłączeniu do tv buczą

theblack666 22 Gru 2017 17:53 135 1
  • #1 22 Gru 2017 17:53
    theblack666
    Poziom 9  

Witam.
    Mam głośniki komputerowe creative p5800 podłączone do tv sposobami jak na zdjęciach tj. z tv wyjściem optycznym do convertera digital na analog i z konwertera serią przejściówek aż do subufera. po włączeniu głośników bardzo buczą w trakcie odtwarzania dźwięku. Najczęściej oglądam filmy z podłączonego do tv dysku zewnętrznego bądź pendrive i niestety buczenie jest tak denerwujące że nie da się oglądać filmu. Idzie to jakoś połączyć bez kupowania kina domowego itp czy dać sobie spokój? Nie muszę mieć dźwięku 5.1, wystarczy że będzie przekłamany ale we wszystkich głośnikach. Próbowałem też podłączyć te głośniki poprzez wyjście słuchawkowe z tv ale też buczą. Mam identyczny zestaw takich samych głośników i pozamieniałem subufer i resztę głośników i też jest to buczenie. z góry dziękuję.
    zauważyłem też na dole postu https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1781458.html
    że koledze Ale87 udało się podłączyć podobnie jak ja chcę lub nawet tak samo ale jemu nic nie buczy, no i ja mam w sumie 6 kabli od głośników a u niego widzę tylko 3 podpięte do tego konwertera.

0 1
  • #2 22 Gru 2017 17:58
    theblack666
    Poziom 9  

A zauważyłem że on ma coś innego niż ja. Ja mam konwerter a Ale87 ma jakiś soundbox. A jeszcze dodam że mam tv LG 55UG870

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo