Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Battlefield 1 - Czarny ekran gry. Sterowniki?

23 Gru 2017 22:38 855 4
  • Poziom 2  
    Witam. Mam problem otóż pewnego dnia gra Battlefield 1 poprosiła o pobranie najnowszych sterowników graficznych. Zrobiłem to. Ale gdy zresetowałem komputer i włączyłem grę pulpit automatycznie gasnął, robił się czarny. Ale muzyka w tle leciała. Mam aplikację geforce, która dopasowuje ustawienia pod komputer. Kiedy wyłączyłem tę funkcję gra działała, ale inne już nie. Teraz nie mam już bf 1, ale gdy pobrał Wiedźmina 3 problem powrócił, więc wyłączyłem funkcję która optymalizowała grę i wszystko chodzi jak należy. Dziś kupiłem grę Rainbow Six Siege i problem ten sam, z tym że po wyłączeniu funkcji optymalizacji która, jest automatycznie ustawiana po pobraniu gry, gra dalej ma czarny ekran. Słychać muzykę, ale nie można nic zrobić. I teraz moje pytanie: jak to naprawić ?Miał ktoś taki problem?

Mam kartę graficzną GTX1060 o ile się nie mylę.

Moderowany przez dt1:

pisownia i interpunkcja zostały poprawiona. Przed znakami przestankowymi nie stawiamy odstępów. Odstępy stawiamy po znakach przestankowych.

• Poziom 25  
    Jaki system?
    Jaka wersja sterowników?
    Dokładny model karty graficznej!
  • Poziom 2  
    GTX 1060 6 GB, Windows 10 pro, a sterowniki tu tak nie jestem pewny, ale starsze od tych najnowszych.
  • Poziom 25  
    Czy tak ciężko jest sprawdzić wersję sterownika w panelu sterowania Nvidia albo w GeForce Experience?
    Janek.1029 napisał:
    Gtx 1060 6 Gb

Msi, Gigabyte, Palit, EVGA, Founders Edition?
  • Poziom 2  
    Może i nie byłoby problemem, gdyby nie brak prądu. Ale na komputerze widnieje logo MSI - resztę informacji podam jutro, jak odzyskam prąd. Z góry dziękuję.