Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kasowanie licznika po wymianie oleju

24 Gru 2017 14:37 828 5
  • Poziom 7  
    Witam wiem że to już było .Zrobiłem wymianę oleju i filtrów wykasowałem przegląd tak jak wszyscy opisują zresztą nie pierwszy raz ,i wszystko ok prawie po przekręceniu kluczyka pojawia się 20000 i ok ale po prawej stronie licznika jest taka pozycja też odlicza ile przejechało się kilometrów i zaczyna od zera . przed wymianą oleju oczywiście było tam 99999 i po ,,kasacji,, powinno się wyzerować tak samo średnie spalanie ,średnia prędkość powinno liczyć od nowa a tak nie jest .Czy to się kasuje w inny sposób bo nie pamiętam jak to robiłem rok temu .Wiem że dziś wigilia ale może ktoś ma czas odpisać . Wesołych świąt wszystkim i szczęśliwego nowego roku :D
  • Specjalista - urządzenia lampowe
    A ten bolid jakiej marki? Dalszy opis pokrętny i niejasny.

mały7005 napisał:
    ok ale po prawej stronie licznika jest taka pozycja też odlicza ile przejechało się kilometrów i zaczyna od zera .

Dzienny licznik? Nie ma przycisku do kasowania? Po co to kasować?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    Pewnie masz silniczek renulat. Z twoich opisow wynika
    Jesli nie wyskauje napi serwis to jest .On sam okresla jaka odleglosc mozesz przejechac na danym oleju po wymianie.
  • Poziom 43  
    mały7005 napisał:
    po przekręceniu kluczyka pojawia się 20000

Tak ma być , przebieg schodzi ci do 0km z przebytymi kilometrami.
  • Poziom 7  
    Witam przepraszam nie napisałem jaki to samochód xsara picasso 2.0 hdi problem się rozwiązał jechałem w drugie święto i oczywiście nie dawało mi to spokoju bo przecież już to robiłem wcześniej .Podczas jazdy przełączyłem na te kilometry 99999 i przytrzymałem ten przycisk ok. 6-8 sek i się wyzerował tak samo zrobiłem ze średnim spalaniem komputer liczy wszystko od nowa .I wszystko jest ok. Dziękuje za zainteresowanie będę potrzebował jeszcze pomocy bo nadal nie uporałem się z brakiem ogrzewania tylnej szyby i lusterek ale to w innym miejscu .