Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] HP Pavilion 11 x360 - Problem z ekranem dotykowym

VvVolojpjVvV 25 Gru 2017 23:10 948 2
  • #1 25 Gru 2017 23:10
    VvVolojpjVvV
    Poziom 2  

Witam, posiadam laptopa 2 w 1 HP Pavilion 11 x360. Na samym początku laptop dobrze działał, ekran dotykowy działał. Pewnego razu komputer sam się wyłączył i przy włączaniu okazało się że system się wysypał i trzeba go znowu postawić, jako iż laptop ten miał Windowsa 8.1 wgranego na partycji to skorzystałem z tego i chciałem postawić system z partycji, okazało się że system na partycji był uszkodzony, więc zostało mi zainstalować system z bootowalnego USB, na którym miałem Windowsa 7, po zainstalowaniu tej wersji systemu przestał działać ekran dotykowy w takim sensie że we właściwościach systemu pokazywało że "Dla tego ekranu nie są dostępne urządzenia wejściowe pióra ani wprowadzania dotykowego" i od tego czasu ekran nie reagował na żaden dotyk ani nic. Nawet gdy zainstalowałem znów Windowsa 8.1. Proszę o pomoc, może nie mam jakiegoś sterownika albo coś...

0 2
  • #2 26 Gru 2017 08:39
    roxio
    Poziom 21  

Zainstaluj "Intel Serial IO Driver" ze strony producenta, windowsowy sterownik nie współgra z tym ekranem.

Code:

https://support.hp.com/us-en/drivers/selfservice/hp-pavilion-11-n000-x360-pc-series/6796818/model/6944054

2
  • #3 07 Kwi 2018 17:01
    VvVolojpjVvV
    Poziom 2  

Zaintalowanie Sterownika

2
  Szukaj w 5mln produktów