Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Beko DCU 7330 - Wywala różnicówkę

27 Dec 2017 21:44 1347 1
 • Level 13  
  Beko DCU 7330 - Wywala różnicówkę
  Witam,

  Mam suszarkę jak w temacie i ostatnio zaczęła płatać figle. Po pewnym czasie od włączenia wywala różnicówkę, dodatkowo wydaje mi się, że ubrania są nienaturalnie gorące wręcz parzą jak się je dotyka. Odnośnie różnicówki przeczytałem, że problemem może być grzałka, która po nagrzaniu dostaje przebicia. OK grzałkę mogę wymienić ewentualnie przed wymianą sprawdzę multimetrem rezystancję, ale co z tymi parzącymi ubraniami czy jest tam jakiś układ regulujący temperaturę? Zapewne tak bo prawdopodobnie na różnych programach temperatura suszenia jest inna.

  Proszę o podpowiedz na co zwrócić uwagę w związku z tą temperaturą widzę, że grzałka jest z termostatem czy zatem może być to wina termostatu?

  Pozdrawiam Kuba

  Dodano po 13 [godziny] 39 [minuty]:

  Znalazłem przyczynę rozsadziło filtr przeciwzakłóceniowy. Powinien być taki: http://www.proserwis.info.pl/produkt/filtr-pr...eniowy-d-e-m-f3cf75005l-zmywarki-amica-candy/ ale inwentaryzacja. Czy zatem może być taki? https://north.pl/karta/filtr-przeciwzakloceni...zmywarki-amica--1007590-,1P7-LP-CL2D-1NJ.html niestety nie ma nigdzie parametrów.

  Kuba
 • Level 12  
  Upewnij się tylko, że wytrzyma prąd pobierany przez grzałkę / dmuchawę - na zdjęciach w tej 2 nie widać oznaczeń :(