Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Saeco Incanto Deluxe - komunikat dolać wody S-clas

27 Gru 2017 10:32 1953 8
  • Poziom 2  
    Witam.
    Co zrobić jak pojawi się komunikat "dolać wody" mimo pełnego zbiornika wody?
    Będę wdzięczna za poradę,
    pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Sprawdź pływak, jeżeli jest opadnięty na dno to się rozszczelnił i jest utopiony możesz go do czasu wymiany podłożyć w górnym położeniu.
  • Poziom 2  
    bogdan183 napisał:
    Sprawdź pływak, jeżeli jest opadnięty na dno to się rozszczelnił i jest utopiony możesz go do czasu wymiany podłożyć w górnym położeniu.

Nie mam pojęcia gdzie się znajduje .. Z tego co widzę można tył obudowy odkręcić ..
    Proszę o poradę jak to zrobić
    dziękuję
  • Poziom 10  
    Napisz jaki masz symbol ekspresu np SUP....

Dodano po 12 [godziny] 19 [minuty]:

Pływak w tym modelu jest w zbiorniku wody. nie musisz nic rozbierać.
  • Poziom 2  
    bogdan183 napisał:
    Napisz jaki masz symbol ekspresu np SUP....
    Dodano po 12 [godziny] 19 [minuty]:
    Pływak w tym modelu jest w zbiorniku wody. nie musisz nic rozbierać.

Pływak jest w zbiorniku wody w górnym położeniu, co dalej zrobić ?
  • Poziom 20  
    incanto napisał:
    Witam.
    pozdrawiam.

Wyłączyć z prądu (sieć) i włączyć sieć i wyłącznikiem. Zobacz czy będzie ok. Nie znam Incanto, ale tam jest pływak???! ... a nie czujnik pojemnościowy poziomu wody? ... coś mi się nie chce wierzyć w ten pływak ... !
  • Poziom 2  
    leotdipl napisał:
    incanto napisał:
    Witam.
    pozdrawiam.

Wyłączyć z prądu (sieć) i włączyć sieć i wyłącznikiem. Zobacz czy będzie ok. Nie znam Incanto, ale tam jest pływak???! ... a nie czujnik pojemnościowy poziomu wody? ... coś mi się nie chce wierzyć w ten pływak ... !

Bez zmian .. dalej komunikat ten sam
  • Poziom 11  
    Tak jak pisał bogdan183 pływak jest w zbiorniku. Można go wyjąć zdejmując plastikowy dekielek nad nim. Nie jest to proste ale się da. W tym modelu bywa , że pływka traci szczelność i momo, że pływa to wilgoć wewnątrz powoduje degradację magnesu który zamienia się w piasek. Można wymienić sam magnesik ale nie jest to łatwe . Daje się kupić cały pływak za ok 50zł.
    https://drive.google.com/open?id=1-viKo63BpRIq96vcr9JjIiZ_3OkpqM7H

• Poziom 12  
    Witam
    Dokladnie tam jest plywak padniety
    Wyciagniecie nie jest proste

Ja to robie tak.
    biore srubokret plaski (Jakis Stary) wykrzywiam koncuwke srubokreta na 90stopni (Tak by zostal min 1 cm potem luk 90stopni)
    Wkladam ta zakrzywiona koncowke pod ten plastikowy dekielek trzymajacy plywak i szarpie do gory.
    potem wymieniam plywak i zakladam dekielek (Mocuje go klejem by nie wypadl za szybko)

U mnie plywak kosztuje 30 ZL. Z wysylka

W razie pytan
    mozna kontaktowac
    SMS, WhatsApp, Viber lub telefonicznie
    0049 15234217339

Pozdrawiam