Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mixer plus smartfon/nie działa - Nie mogę rozdzielić sygnału na dwa kanały

radd91 27 Gru 2017 15:56 147 2
  • #1 27 Gru 2017 15:56
    radd91
    Poziom 11  

Cześć,

Jestem początkującym w realizacji dźwięku i miksowania. Chciałbym zrobić coś takiego jak na filmie: Link

Mam wszystko co potrzeba, podłączyłem jak na filmiku. Jednak w momencie odpalenia jakiegoś kawałka na telefonie, jest on grany na dwóch kanałach jednocześnie w mikserze. Zakładam, że problem leży w kablu rozdzielającym sygnał, ale nie jestem pewien. Mam taki adapter: Link. Jeśli tak, to jak nazywa się taki kabel, który rozdzieli ten sygnał?

0 2
  • #2 27 Gru 2017 16:39
    DIORADIO
    Poziom 22  

Ten adapter z małym Jackiem jest stereo, tzn czubek i środek to syg.kanałów a ostatni to masa. A te żeńskie końcówki to są: środek (gorący) i masa, drugi taki sam lewego i prawego kanału więc w nich nie masz dwóch kanałów tylko jeden.

0
  • #3 27 Gru 2017 16:42
    radd91
    Poziom 11  

DIORADIO napisał:
    Ten adapter z małym Jackiem jest stereo, tzn czubek i środek to syg.kanałów a ostatni to masa. A te żeńskie końcówki to są: środek (gorący) i masa, drugi taki sam lewego i prawego kanału więc w nich nie masz dwóch kanałów tylko jeden.

Dzięki za szybką odpowiedź. Rozumiem o co chodzi :) Potrzebuję jeszcze pomoc w znalezieniu odpowiedniego rozdzielacza. Gdy szukam w google to nazwy adapter/rozdzielacz/rozgałęźnik są używane zamiennie :/

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo