Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
HelukabelHelukabel
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MSI GS60 reset po u¶pieniu - Po wymianie baterii laptop robi reset po u¶pieniu

27 Gru 2017 19:26 369 4
  • Poziom 6  
    Witam, posiadam laptop MSI GS60 2PC, poprzednia bateria całkowicie utraciła pojemno¶ć i laptop wył±czał się po odł±czeniu kabla zasilania, po wymianie baterii na now± laptop resetuje się przy wychodzeniu z trybu u¶pienia, czasem widzę przez chwilę ekran logowania, czasem jest tylko czarny ekran i następuje reset. Po ponownym uruchomieniu pojawia się komunikat "System Windows odzyskał sprawno¶ć po nieoczekiwanym zamknięciu". Resetowałem ustawienia BIOS, resetowałem ustawienia wszystkich planów zasilania, zaktualizowałem wszystkie sterowniki w Driver Booster, mam również Ubuntu i na nim laptop wznawia pracę bez żadnych problemów, więc co¶ musiało pomieszać się w Windowsie, mój system to Windows 7.
  • HelukabelHelukabel
  • Poziom 43  
    Witam.Driver Booster to to możesz odinstalować to nic nie daje raczej pogarsza. Sterowniki pobieramy ze strony producenta. W opcjach zasilania ustawisz tryb u¶pienia.
  • HelukabelHelukabel
  • Poziom 6  
    W opcjach zasilania przywróciłem ustawienia domy¶lne dla wszystkich planów (nie pomogło), po czym w ustawieniach zaawansowanych zmieniłem opcję "Wył±cz dysk twardy po" na "Nigdy" (również nie pomogło).
  • Poziom 43  
    Czy razem z tym programem Driver Booster nie zainstalował się jaki¶ podejrzany program?
  • Poziom 6  
    Szczegóły problemu po ponownym uruchomieniu Windowsa MSI GS60 reset po u¶pieniu - Po wymianie baterii laptop robi reset po u¶pieniu

Dodano po 2 [minuty]:

Driver Booster miałem jeszcze przed problemami z bateri±, w zeszłym tygodniu robiłem skan całego systemu adwcleanerem, Malwarebytes Anti-Malware i Kasperskym i nie znalazło niczego podejrzanego