Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips/HTL3110B/Soundbar - problem z polaczeniem

solonezz 27 Gru 2017 20:05 417 4
  • #1 27 Gru 2017 20:05
    solonezz
    Poziom 2  

Witam,

Mam problem z podłączeniem soundbara Philips HTL3110B 120W 2.1Ch Sound Bar with Wireless Sub do telewizora LG 42PQ6000. Próbowałem podłączyć kablami RCA ale nic to nie daje. Telewizor z tego co widzę nie posiada wejścia HDMI ARC który pewnie rozwiązał by problem. Myślałem nad kablem optycznym ale czytałem kilka opinii i nie zawsze on pomagał dlatego zwracam się do was z prośbą o jakieś rady jak to połączyć żeby działało. Dodam też że przez wejście HDMI do telewizora podłączony jest Amazon Fire TV Stick którego używam do oglądania telewizji gdyż nie mam dostępu do cyfrowej/satelitarnej telewizji - nie wiem czy to ma to jakikolwiek związek z tym ze soundbar nie działa ale pomyślałem ze warto o tym wspomnieć. Oczywiście soundbar sam w sobie działa bo próbowałem włączyć muzykę przez BT i gra aż milo.

Z góry dziękuje za wszelaką pomoc.

Pozdrawiam.

Philips/HTL3110B/Soundbar - problem z polaczeniemPhilips/HTL3110B/Soundbar - problem z polaczeniem

0 4
  • Pomocny post
    #2 27 Gru 2017 20:42
    nomudrek
    Poziom 26  

Soundbar można podłączyć kablem optycznym lub odpowiednim kablem euro/2 x RCA(chinch) tylko trzeba wybrać odpowiedni model ponieważ są wejściowe i wyjściowe lub przełączane jak ten z linku.

https://www.euro.com.pl/kable/hama-22163.bhtml

0
  • #3 27 Gru 2017 21:12
    solonezz
    Poziom 2  

Więc jednak kabel optyczny, spróbuje jeśli to nie pomoże sprawdzę ten drugi. Dziękuje bardzo za pomoc.

0
  • #4 28 Gru 2017 03:55
    mihal2002
    Poziom 43  

nomudrek napisał:
    lub odpowiednim kablem euro/2 x RCA(chinch)

Na 100% nie zadziała że złącz HD.
    Więc podpowiedź mylna.
    solonezz napisał:
    Więc jednak kabel optyczny, spróbuje jeśli to nie pomoże sprawdzę ten drugi.

Tylko optyczny jeżeli takowe wejście jest w soundbar. To drugie nie zadziała.

0
  • #5 28 Gru 2017 19:27
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

solonezz napisał:
    Myślałem nad kablem optycznym ale czytałem kilka opinii i nie zawsze on pomagał

No mnie jakoś pomógł :) .
    Kup przewód optyczny, podłącz, ustaw i ciesz się tym.

0