Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

T-Mobile bez limitu 20 lub 60 mega?

DamianM2007 28 Gru 2017 14:08 762 6
  • #1 28 Gru 2017 14:08
    DamianM2007
    Poziom 8  

Siema,

Mam pytanie jak LTE od T-Mobile?

Interesuje mnie LTE bez limitu z ograniczeniem prędkości do 20 Mbps i do 60 Mbps

http://www.t-mobile.pl/pl/tmobile1-internet-domowy#krok2

Ktoś testuje? używa? ile transferu idzie zrobić?

Jak z uploadem?

0 6
  • #2 28 Gru 2017 15:58
    Pylee
    Poziom 4  

Ja uzywam i jest okej te 60mb bo tylko 10 zl roznicy, ale nie moge ustawic anteny zewnetrznej dipol log bo jak jest na szczycie dachu i skierowana idealnie na nadajnik to sygnal ok ale predkosc slaba 25-30, jak antena leży byle jak powtarzam byle jak na balkonie na poręczy czyli jakieś 2,5m od ziemi to sygnał lekko slabszy ale predkosc 58mb, i nie wiem co jest od 22grudnia jestem w dupie... i nikt nie odpisuje mi w temacie chyba że nie wiedzą co jest, bo jeden uzytkownik forum polecil kupic antene no ale teraz nie moge zwrocic bo minelo 14dni i poszlo sie jeb..ć 250zł bo z problemem zostałem sam i tak lezy w garazu nie podlaczona i smigam bez anteny mam te 25mb czasem 30 no ale wolal bym mieć te 58mb całe z antena zewnatrzną tylko nie wiem co jest, polozysz byle jak i jest zajebiscie, skierujesz idealnie parametry zajebiste ale predkosc slaba.

dla tego wyprobuj na razie na telefonie jak masz neta, bo potem zebys sie nie zdziwil że bedzie słabo jak kupisz internet bo antena nadawcza daleko.
    Bo jak bedziesz chcial polepszyc osiagi anetna zewnetrzna to nic ci to nie da sam widzisz co u mnie sie dzieje. I tylko kase w bloto wywalisz jak ja i z problemem zostaniesz sam.

Moderowany przez RADU23:

Proszę o nieużywanie wulgaryzmów.
    3.1.13. Dbaj o poprawność językową i zachowuj zasady netykiety.

0
  • #3 28 Gru 2017 16:10
    DamianM2007
    Poziom 8  

hmm czyli jak mam do nadajnika 500 metrów i go widzę to będzie lux torpeda..
    teraz mam play, ale ten limit transferu mnie męczy... robię strimy i wysyłam duże pliki męczy mnie limit 100 GB m-c.. i co chwila wkładać innego sima...

powiedz mi ile transferu zrobiłeś w danym okresie abonamentowym?

0
  • #4 28 Gru 2017 16:41
    jarek7714
    Poziom 15  

Pylee napisał:
    ale nie moge ustawic anteny zewnetrznej dipol log bo jak jest na szczycie dachu i skierowana idealnie na nadajnik to sygnal ok ale predkosc slaba 25-30, jak antena leży byle jak powtarzam byle jak na balkonie na poręczy czyli jakieś 2,5m od ziemi to sygnał lekko slabszy ale predkosc 58mb, i nie wiem co jest od 22grudnia jestem w dupie... i nikt nie odpisuje mi w temacie chyba że nie wiedzą co jest, bo jeden uzytkownik forum polecil kupic antene no ale teraz nie moge zwrocic bo minelo 14dni i poszlo sie jeb..ć 250zł bo z problemem zostałem sam i tak lezy w garazu nie podlaczona i smigam bez anteny mam te 25mb czasem 30 no ale wolal bym mieć te 58mb całe z antena zewnatrzną tylko nie wiem co jest, polozysz byle jak i jest zajebiscie, skierujesz idealnie parametry zajebiste ale predkosc slaba.
    Robiłem kilka instalacji antenowych do netu CDMA/3G/LTE z zakresu pasma od 420Mhz do 2600MHz i nigdy nie miałem przypadku aby nawet transfer się wyrównał (zawsze przy użyciu zewnętrznej anteny transfer był lepszy, opóźnienia niższe, bardziej powtarzalne). Nie wiem kto ci polecił tą antenę ale z tego wynika że albo nie działa jak należy (realny zysk jest kiepski), źle wykonana instalacja antenowa lub niewłaściwa dobrana antena do modemo-routera.
    DamianM2007 napisał:
    hmm czyli jak mam do nadajnika 500 metrów i go widzę to będzie lux torpeda..
    teraz mam play, ale ten limit transferu mnie męczy... robię strimy i wysyłam duże pliki męczy mnie limit 100 GB m-c.. i co chwila wkładać innego sima...
    Poza pasmem LTE2600 nie powinno być problemów (o ile nie masz zbyt dużo użytkowników na nadajniku :) ).

0
  • #5 28 Gru 2017 19:52
    matek451
    Specjalista Sieci, Internet

A jaka to lokalizacja, w jakich pasmach LTE działa ten BTS NetWorks ? W T-Mobile jest 30 dni na testy internetu bez limitu, weź ofertę z DL do 60Mb/s z B525 i przetestuj u siebie. B525 współpracuje z HManagerem http://www.mediafire.com/file/99t05l2dv6vany8/Huawei_Manager_1.1_PL.apk aplikacja na Android pozwala wybierać na B525 konkretne pasma LTE lub agregację dwóch pasm LTE. T-Mobile korzysta z własnych LTE2600 i LTE800 oraz wspólnego z Orange LTE1800NetWorks. Przy 500m od BTS-a bez przeszkód powinien być we wszystkich pasmach LTE. Hmanager pokaże parametry sygnału i CID BTS-a, do tego speedtesty dla każdego pasma LTE i agregacji LTE-A.

0
  • #6 31 Gru 2017 17:29
    Pylee
    Poziom 4  

jarek7714 napisał:
    Robiłem kilka instalacji antenowych do netu CDMA/3G/LTE z zakresu pasma od 420Mhz do 2600MHz i nigdy nie miałem przypadku aby nawet transfer się wyrównał (zawsze przy użyciu zewnętrznej anteny transfer był lepszy, opóźnienia niższe, bardziej powtarzalne). Nie wiem kto ci polecił tą antenę ale z tego wynika że albo nie działa jak należy (realny zysk jest kiepski), źle wykonana instalacja antenowa lub niewłaściwa dobrana antena do modemo-routera.

Nie wiem własnie dla czego tak sie dzieje, tu masz mój temat https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3396265.html , Masz może jakies pomysły? bo jestem uziemiony teraz i nie wiem co mam robić na prawde. Dzięki.

0
  • #7 02 Lut 2018 08:09
    volkswagen06
    Osoba Niesłysząca

a dlaczego mamy tak słaby signał u pokojowego z zwykle ale mam 4G i lite powinno dać wiecej predkość ale zalezy od 33mb/s do 40 a gdzie jest wiecej było próba z blisko u okna i nic nie złapie wiecej proszę o pomoc z rozwiazanie

0
  Szukaj w 5mln produktów