Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Rejestrator NOTIS NT7104qx jak odzyskać hasło/ pzywrócenie haseł fabrycznych

Kemex1987 28 Dec 2017 20:48 2442 5
    Kemex1987
    Level 2  
    Witam serdecznie od tygodnia czasu walczę z rejestratorem jakaś masakra. Piszę ponieważ liczę na jakąś pomoc. A więc rejestrator Notis nt7104qx udostępniony tacie na jakiś czas dziś do mnie wraca lecz brak hasła nikt go nie zna.Standardowe hasła nie dzialaja wiec na bank ktos zmienil i nie zapisal go nigdzie.Mam nowy dysk twardy który to do niego zakupiłem. Złącze fotografie poglądowe i proszę o jakieś podpowiedzi. Chciałem go użyć w 2 garażach bo mam wolne 5kamer a szkoda go wywalić. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
    marek216

Level 43  
    Handluje tym np. Eltrox.
    Oto kontakt do nich https://www.eltrox.pl/kontakt/
    Może mają namiar na serwis - serwis powinien na podstawie SN lub daty wyliczyć hasło serwisowe.
    Kemex1987
    Level 2  
    Chcę ominąć Eltrox bo powiedzieli mi za usługę od70 do100 zł. Bajka o lutowaniu i kodowaniu. Wykonałem telefon do innych miast i tak Panowie powiedzieli że cena taka ale robią to mobilnie przez telefon mam być tylko przed rejestratorem z myszką podpięty pod tv. Internet nie potrzebny. Więc stwierdziłem że może znajdę kogoś z kim tą zagadkę rozwikłamy.
    marek216

Level 43  
    Kemex1987 wrote:
    Więc stwierdziłem że może znajdę kogoś z kim tą zagadkę rozwikłamy.

Wątpię aby wypłynął "klucz" do liczenia.
    Kemex1987
    Level 2  
    Zobaczymy może będzie ktoś kto pomoże na Priv ewentualnie. Ehhhh.... wiem jedno jest to ostatni z około 20produktow kupiony w tej firmie ;) jeśli swoich dobrych klientów oddalają z kwitkiem albo zaczynają kombinować.
    jpl
    Level 34  
    pokaż jak wygląda menu tej zabawki ?