Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Vordon HT-869V2 - odblokowanie ukrytego menu

wafelrks 29 Dec 2017 00:47 14856 6
    wafelrks
    Level 9  
    Witam, czy ktoś wie jak odblokować ukryte menu w radiu Vordon HT-869V2 jak ma to miejsce na filmie:
    https://youtu.be/o4e0A160O8Y

Będę wdzieczny za wszelką pomoc
    wafelrks
    Level 9  
    Mam tą instrukcję, ale absolutnie nijak ma się ona do rozszerzenia menu... Ani słowa...
    W menu zawsze pokazuje mi się możliwość wyboru loga. Radio mam raczej dobrze podłączone, bo podpinałem mu zasilanie od stacyjki (czerwony kabel zamieniony z żółtym) i zapamiętuje mi ustawienia radia tj. Pamięta telefon, stacje, tapetę i ustawienia dźwięku. Czy to masz na myśli pisząc o utrzymaniu pamięci? Czy dobrze Cię zrozumiałem?
    KMal
    Level 34  
    Z Twojego opisu nie wynika dokładnie jak to masz podłączone, piszesz tylko o jednym kabelku, ale w tym temacie to nie istotne, bo skoro masz np. pamięć ustawienia dźwięku to pamięć jest zasilana ciągle. W tym radiu, aby logo każdorazowo było wyświetlane po włączeniu, to muszą być odłączane oba kabelki (czerwony i żółty). Pamięć stacji będzie zachowana, ale np. ustawienie dźwięku już nie.
  • Helpful post
    tomek76s
    Level 9  
    Wchodzisz w ustawienia
    Na samym dole masz (O urządzeniu) klikasz
    Na samej górze obok strzałki wstecz masz przywróć ustawienia .
    Podajesz kod 3711
    I jesteś tam.
    Pewnie znowu bedziesz musiał zaprogramować stacje radiowe.
    wafelrks
    Level 9  
    Mam tą instrukcję, ale absolutnie nijak ma się ona do rozszerzenia menu... Ani słowa...
    W menu zawsze pokazuje mi się możliwość wyboru loga. Radio mam raczej dobrze podłączone, bo podpinałem mu zasilanie od stacyjki (czerwony kabel zamieniony z żółtym) i zapamiętuje mi ustawienia radia tj. Pamięta telefon, stacje, tapetę i ustawienia dźwięku. Czy to masz na myśli pisząc o utrzymaniu pamięci? Czy dobrze Cię zrozumiałem?
    tarantula48
    Level 9  
    Podłączę się do ukrytego menu: jest tam opcja FM sensitivity (czułość FM).Wartość ustawiona na 180. Jest możliwość korygowania - lub +.Co da zmiana tej wartości np.na +? Może ktoś już tę wartość zmieniał i jaki efekt to dało?