Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
TermopastyTermopasty
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung Galaxy A5 2017 - Przebarwienie na wyświetlaczu

29 Dec 2017 11:32 4785 8
  • Level 5  
    Witam,

Miesiąc temu wymieniałem klientowi wyświetlacz w Samsungu Galaxy A5 2017.
    Nie dawno do mnie przyszedł i mówi że robi mu się przebarwienie i że chce to reklamować.
    Co o tym myślicie, możliwe że samo się to stało czy po prostu mu spadł?

• TermopastyTermopasty
  • Admin of GSM Group
    TranceEternity wrote:
    Miesiąc temu wymieniałem klientowi wyświetlacz w Samsungu Galaxy A5 2017.

Wymieniony był na nowy oryginalny?
  • TermopastyTermopasty
  • Level 5  
    Tak, oczywiście, że oryginalny
  • Admin of GSM Group
    Więc próbuj go wysłać na reklamację tam gdzie kupiłeś. W kilku modelach samsunga bywały już problemy tego typu. Co prawda aby się to działo w tym modelu nie słyszałem lecz bardziej to wygląda na samoistny problem z amoledem niż jakiś uszkodzenie mechaniczne.
  • Level 5  
    Dzieki za pomoc
  • Level 36  
    Rozkreciles ten telefon w tym stanie?? Może to śmieszne albo dziwne, ale kiedyś miałem przypadek że przynieśli mi tak samo telefon z reklamacja. Plamy i kolory takie same, tylko w innym miejscu. Po rozkręceniu okazało sie że klientka zalala telefon zmywaczem do paznokci.
  • Level 5  
    Na razie nic nie robiłem. Szczerze mówiąc to nie chce go brać bo boję się wyklejac ten wyświetlacz i myślę co mam powiedzieć.
    Co dziwne klient mi tłumaczył że wcześniej miał to samo z tym wyświetlaczem, robi się plama a potem cały czarny.
    Trochę już w życiu wymieniłem AMOLEDOW i nigdy nie miałem takiej sytuacji.
  • Level 37  
    Te nowe AMOLEDy (od czasów S6-ki) są trochę inaczej skonstruowane i przy pęknięciu nie przestają całkowicie wyświetlać a często stopniowo się "rozlewają". Tego typu usterki często wynikają z krzywej bądź nie do końca wyczyszczonej ramki. Po prostu coś cały czas naciska od spodu na wyświetlacz i ten po czasie pęka.
  • Level 5  
    Problemu nie udało się rozwiązać, prawodpodobnie wada była w wyświetlaczu.