Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prestigio Multipad 7.0 Prime PMP3270B - nie działa WiFi

29 Gru 2017 14:55 558 2
  • Poziom 12  
    Witam.

Z góry przepraszam za niewłaściwy temat (o ile jest niewłaściwy).

Dzisiaj pojawił się problem z tabletem Prestigio. Tablet miał uszkodzonego Androida, zawieszał się na obrazku "Prestigio Multipad". Więc wszedłem na stronę producenta i ściągnąłem wszystkie wersje wersje oprogramowania dla tego modelu (a było ich 4). Po zainstalowaniu drugiej wersji (pierwsza nie działała) tablet uruchomił się i pokazał się konfigurator. Jednak przy pozycji "Połącz z siecią WiFi" zauważyłem że po kliknięciu "włącznika" od WiFi włącza się ono na ok. 8 sekund i wyłącza się. Pomyślałem że może jest to błąd tej wersji oprogramowania i zainstalowałem trzecią wersję. Ku mojemu zdziwieniu na tej wersji WiFi nie chciało się uruchomić w dokładnie ten sam sposób. Zainstalowałem też czwartą wersję i na niej też WiFi nie zadziałało. A wcześniej działało ono na 100%. Otworzyłęm też tableta jednak wszystkie luty na płycie głównej były ok. Poprawiłem też luty "antenki" od WiFi jednak problem nadal nie został rozwiązany.

Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Po instalacji najnowszej wersji problem ustąpił. Dziękuję za pomoc. Temat do zamknięcia.