Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Laptop za około 1000zł do pracy.

Dorexmachina 29 Dec 2017 18:55 342 9
    Dorexmachina
    Level 8  
    Mógłby ktoś polecić laptop do pracy, internetu i filmów?
    Dorexmachina
    Level 8  
    Że szczegółów to laptop dla kobiety żeby mogła pisać w wordzie, czasem obejrzeć film i posłuchać muzyki. Żadnych gier ani nic zaawansowanego. Bez systemu. Od takie najprostsze urządzonko żeby tylko płynnie działało.
    zen3x
    Level 33  
    Dell 5410 - jest to zubożona wersja 6410, dobrze pracuje, raczej laptop stacjonarny, ciężki
    Samsung R510 - tego wo gule laptopa nie brał bym pod uwagę, wykonanie dość słabe i nieprzyjemnie sie pisze na klawiaturze
    IBM X230 - laptop z 12" panoramiczną matrycą , do chwilowej pracy ok, ale dłuższa praca jest mało komfortowa
    dt1
    Admin of Computers group
    Ja mogę polecić T420/430 (14") lub T520/530 (15") z dyskiem SSD. Do takich zastosowań będzie wystarczający. Podejrzewam, że do 1000zł raczej modele z "20" na końcu. W tej cenie modele z I5-2520M powinny być dostępne.

Odpowiednikiem ze stajni Della będzie E6420 (14") i E6520 (15"). Oczywiście koniecznie z SSD. Jakościowo podobnie, moim zdaniem Lenovo wygodniejsze w użyciu, ale to już bardziej kwestia gustu.
    Brandon70
    Level 6  
    Przy dellu warto pozostać elegancka obudowa w porównaniu z reszta - dla Kobiety estetyka zawsze na topie ; ) SALE DeLL Latitude 3340 i5 8GB 128SSD na alledrogo nawet warte uwagi
    dt1
    Admin of Computers group
    Jako osoba, która miała i rozbierała T42, T61, T420 i T520 śmiem się nie do końca zgodzić, chociaż nie wiem, z jakimi Dellami porównujemy, ale jeśli z E6520 - to jakość jest na podobnie wysokim poziomie, deklasując marketowy szajs za 1.5k PLN. Jakościowo tym modelom jestem w stanie bardzo mało zarzucić.

Co do Thinkpadów to uważam, że mają wygodniejszą klawiaturę, ale to jest kwestia gustu i przyzwyczajenia.