Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Premium Dxi g±snie podczas jazdy

29 Gru 2017 19:31 492 2
  • Poziom 5  
    Witam mam problem z Renault Premium 2007 rok 450 KM euro4 a mianowicie podczas jazdy przestaje reagować na gaz wcisnę sprzęgło zga¶nie, w tym momencie wy¶wietla sie kilka komunikatów m.in difficult engine start, auto odpala z kluczyka lub na biegu i jedzie dalej normalnie do póki nie powtórzy się to. Czasami zga¶nie w ci±gu godziny 5 razy a czasami raz w ci±gu dnia. Wymieniłem czujniki wałka rozrz±du i koła zamachowego wi±zki przejrzane wszystko ok a poprawy nie ma. Ostatnie błędy jakie odczytałem : MID 128;SID 21 FMI 3, MID 128 SID 32 FMI 5;MID 128 SID 26 FMI 3. Może kto¶ ma jak±¶ wskazówkę pomysł albo spotkał się z czym¶ podobnym? Proszę o pomoc
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemy¶le dzi¶ i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 19  
    Mialem podobny problem , nie gasła tylko odcinała gaz. Przyjrzyj się kasecie bezpieczników , często tam jest problem.
  • Poziom 21  
    Na razie to:
    SID32,FMI:5-Układ steruj±cy wylotem zaworu upustowego pr±d poniżej normalnego lub otwarty obwód. (hamulec górski - jego elektryka, tak po polsku).

A tutaj mowa była o SID 26:Link

Uszkodzenie samych elementów raczej w±tpliwe, tym bardziej, że dzieje się to losowo i dotyczy różnie rozlokowanych elementów. Wi±zka, płyta wspomniana przez "kisiol", komp na końcu...