Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Mozilla Firefox v.56 - Pobiera maksymalnie 10 plików/blokuje oglądanie

29 Gru 2017 22:10 447 5
  • Poziom 7  
    Witam. Dawno nic nie ściągałem i nie wiem od jak dawna takie coś jest.
    Mianowicie włączam ściąganie odcinków serialu. Mogę tak dodać do listy pobierania 10 plików, następne pliki nie są dodawane automatycznie do menadżera pobierania. Okienko zapisu pliku wyskakuje dopiero wtedy kiedy jeden z wcześniejszych plików skończy się pobierać. W tym czasie nie mogę oglądać żadnego wideo w przeglądarce m.in seriale, filmiki, youtube. Strony się ładują ale żadne wideo już nie chce

System win 7 x64
    przegladarka Firefox 56
    internet z vectry 50 mb po kablu

Instalowałem najnowszą wersje ff ale on nie współpracuje z dodatkami którymi ściągam owe seriale

W operze ten problem nie występuje. Jednocześnie ściąga mi się w firefoxie i operze. Firefox wykorzystywał 40% przepustowowści w menadrzeże zadań(zakładka sieć)
    Teraz kiedy ściąga opera i FF wykorzystuje 90-100%
  • Poziom 7  
    Kolobos napisał:

Kasek21 napisał:

Przed umieszczeniem tutaj mojego postu zmieniłem już tą wartość na 20, żeby sprawdzić czy działa to.

Wyglada sprawa tak, że używam dwóch programów do pobierania w Firefoxie
    -Flash Video Downloader
    -Video downloader proffessional
    oba mają ograniczenie po 10 plików. Czy one nie są czasami ograniczone jakoś w ustawieniach przez firefoxa?
    może coś tutaj
    extensions.dta.network.http.max-connections
    network.http.request.max-attempts

takie coś mi wyskoczyło jak chciałem wejść na forum samsunga
    myślę, że ma to bezpośredni związek z moim problemem
    Mozilla Firefox v.56 - Pobiera maksymalnie 10 plików/blokuje oglądanie

problem z ładowaniem filmików na youtube wciąż występuje tzn skończyło się pobierać a youtubei inne filmiki na stronach wciąż nie działają
  • Poziom 35  
    Na moje oko to wygląda na problem nie po stronie FF ale po stronie wtyczek do niego. Pogrzeb w ustawieniach tych wtyczek lub spróbuj użyć ich zamienników.
  • Poziom 7  
    Problem polegał prawdopodobnie po stronie połączeń przychodzących przez router. Ruter albo dotawca blokował możliwość ściągania/ otwierania stron w momencje kiedy pobierałem z pełną prędkością łącza