Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Sony xperia z3 dual sim czarny ekran + aplikacja została zatrzymana

30 Gru 2017 01:14 2346 8
  • Poziom 4  
    Witam, posiadam telefon sony xperia z3 dual sim dzisiaj kiedy byłem na dworze a było zimno chciałem sprawdzić godzinę więc włączyłem ekran na chwile ale widziałem że coś się już przycinał telefon przychodzę do domu chcę włączyć telefon i nic używam volume- i power włączył się ale jest czarny ekran i powiadomienie niestety, proces com android.phone został zatrzymany. Gdy naciskam OK jest drugie powiadomienie niestety, aplikacja interfejs została zatrzymana, miałem już tak wcześniej ale jak telefon działał i był normalny ekran tylko że było powiadomienie niestety aplikacja usługi google play została zatrzymana. Więc już nie wiem co zrobić próbowałem połączyć telefon z komputerem na którym mam program sony companion i chciałem zrestartować telefon do ustawień fabrycznych lecz nie mogę, ponieważ mam ustawiony kod, a w programie nie da się go wpisać ;/
  • Poziom 22  
    Wgraj soofta programem FlashTool i będzie po problemie.
  • Poziom 4  
    Tylko że nie wiem co i jak od czego zacząć ? I czy w Sony Xperia Z3 dual sim da się wejść w recovery próbowałem nacisnąć narazem Volume Up + Volume Down + Power button i nic.?
  • Poziom 31  
    Użyj opcji "napraw telefon" w programie Sony Companion.
  • Poziom 4  
    Nie mogę, ponieważ muszę wpisać hasło, a ekran jest czarny tylko że widzę powiadomienia.

Dodano po 1 [minuty]:

Szukałem jakiś programów do odblokowania telefonu to wtedy bym mógł już spokojnie zrobić to przez Xperia Companion jednak te programy nie działały na mój telefon model: Sony Xperia Z3 Dual Sim D6633
  • Poziom 31  
    No to Flashtool jak kolega wyżej proponował, wtedy telefon nie musi być włączony.
  • Poziom 4  
    A dałbyś jakiś poradnik jak zrobić softa Flashtoolem bo jestem zielony w tym.
  • Poziom 4  
    Gdy chce już zrobić softa wyskakuje mi error ,, 31/014/2018 23:14:16 - ERROR - Device connected in flash mode but driver is too old "

Dodano po 53 [minuty]:

Dobra już nieważne temat zamknięty rozwiązałem Xperia Companion. Dziękuje za wszystkie propozycje.