Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

iphone 6s 64gb po wymianie baterii , działa z 600MHz zamiast 1400MHz ..

30 Gru 2017 09:21 531 2
 • Poziom 10  
  Witam, jak w temacie, jakiś fix ? podpowiedź :(((

  http://osxdaily.com/2017/12/22/iphone-slow-old-battery-throttles-performance/

  Dodano po 2 [minuty]:

  Według Apple, ograniczenie prędkości urządzenia ma na celu zapobiegnięcie awariom iPhone'a lub jego nieoczekiwanemu zamknięciu z powodu wyczerpania się zużytych baterii.

  "Niestety, ograniczenie prędkości urządzenia może wywołać irytujący efekt uboczny, polegający na tym, że starszy iPhone będzie zauważalnie wolniejszy dla użytkownika końcowego. Często jest to zauważane po wydaniu nowego oprogramowania systemu iOS, chociaż należy zauważyć, że czasami zaobserwowane pogorszenie wydajności wyładowuje się samoistnie w czasie lub można je rozwiązać za pomocą różnych procedur rozwiązywania problemów z systemem iOS i dostosowań ustawień urządzenia, na które wpływ miało urządzenie. Ale czasami starszy iPhone lub iPad po prostu wydaje się uporczywie powolny, a to może być spowodowane starą, zdegradowaną baterią.

  Ten problem z baterią i urządzeniem znacznie zyskał ostatnio na popularności po tym, jak wielu użytkowników iPhone'a odkryło, że testy systemowe okazały się niewystarczająco skuteczne w starszych modelach iPhone'a. Na przykład, szeroki zestaw zrzuty ekranu i raport od użytkownika Twittera @sam_siruomu pokazał testy wydajności, w których iPhone 6 podskakiwał do 600 mhz, ale po wymianie baterii na nową poprawiono prędkość z powrotem na właściwą 1400mhz. Ten anonimowy raport na Twitterze został schwytany na zrzucie ekranu poniżej"

  Dodano po 12 [minuty]:

  albo z jakim ozaczeniem kupić tą co była : ) , niestety nie popatrzyłem na starą baterię i nie mam pojęcia jakie tam były oznaczenia, ktoś podpowie ? : ) jakie ma i za pomocą appki z linka sprawdzi CPU i ilość MHz ?
 • Poziom 10  
  ok, i zapłacę 350,00-400 ? : ) jak myślisz ? , a może wystarczyć dobrać symbol i inne z tej starej i po klopocie wtedy sobie znajde..

  Dodano po 2 [godziny] 29 [minuty]:

  ok, wymienione , wszystko dziala ; ) jak nalezy, pozdrawiam i dziekuje