Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HILTI VCU40 - Odkurzacz po włączeniu redukuje moc

Dj Snake 30 Gru 2017 13:09 456 0
  • #1 30 Gru 2017 13:09
    Dj Snake
    Poziom 22  

Raczej nie jest to poważna awaria, odkurzacz to VCU 40, odkurza, ciąg ma, otrzepywanie filtra działa, jedyny problem to to, że po włączeniu po kilku sekundach zmniejsza moc i zaczyna piszczeć tak jak wtedy gdy jest zatkany wąż. Wszystkie pozostałe funkcje działają normalnie, tryb auto, manualny itp wszystko w porządku, średnica węża wybrana jest odpowiednia więc to też nie to. Filtr jest nowy więc nie sądzę żeby to była jego wina.

Wydaje mi się, że to może być coś jakby czujnik przepływu powietrza. Nie wiem czy zaznaczyłem odpowiedni element, ale u mnie dochodzą do niego dwa wężyki, jeden ma wejśćie w zbiorniku, drugi (akurat na zdjęciu zdjęty z krućca) wchodzi z tego co pamiętam przy silniku. Zdjąłem je obydwa i próbowałem dmuchnąć w jeden i drugi ale niestety ani w jedną ani w drugą stronę powietrze nie przechodzi. Czy możliwe że coś tam jest zapchane czy raczej nie powinno tędy przechodzić powietrze? Czerwona dioda przy tym elemencie zapala się właśnie kiedy już następuje spadek mocy

0 0