Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Komputer do 7000zł (razem z peryferiami)

lukasbiggie 30 Dec 2017 15:21 219 0
    lukasbiggie
    Level 12  
    Witam, w przyszłym roku planuję zakup całego komputera: jednostka, monitor, peryferia (klawiatura, myszka, podkładka, jakaś kamerka do nagrywania setów z gramofonów)

Aktualnie mam laptopa Lenovo y50-70 z GTX960m i 8gb ram z dyskiem sshd. Nie wiem czy jest sens rozbudowywać tego laptopa o dysk ssd i więcej ramu. Ponieważ granie na laptopie mija sie z celem

Program typu Fruity Loops Producer Edition i zewnętrzna karta muzyczna od Traktor Audio 6 nie dają rady :/ brakuje mu po prostu Ramu.

Komputer chciałbym aby znalazł się w obudowie typu:
    Cube Tower

Oczywiście wiem, że wiąże się to z tym iż muszę mieć chłodzenie wodne procesora :) podkręcał go nie będę chyba, że ktoś od razu wykona to za mnie. Jak widzicie nie mam za duzo miejsca na cokolwiek. Stand jest na laptopa, kable leżą luźno ponieważ dopiero wczoraj wszystko podłączyłem (nie ma trytytek aby je ładnie pospinać)

Komputer do 7000zł (razem z peryferiami)

komputer w głównej mierze będzie służył do produkcji muzyki, tworzenia stron www, no oczywiście grania w jakieś gry :)
    mam konsolę PS4 (w 2018 planuję zakup PS4 Pro i Xbox One) ale żadna konsola nie da mi dostępu do modów

Moja konfiguracja:
    Obudowa Antec P50 (0-761345-81051-7)
    Monitor AOC G2778VQ
    Klawiatura + mysz Dell KM636 (580-ADFT)

Zasilacz Thermaltake Smart SE 530W (SPS-530MPCBEU)
    Dysk Toshiba P300 Performance 1TB
    Dysk SSD Kingston SSDNow UV400, 480GB
    Pamięć G.Skill Ripjaws V DDR4, 2x8GB, 3200MHz, CL16
    Płyta główna MSI Z270M MORTAR
    Procesor Intel Core i7-7700K, 4.2GHz, 8MB, BOX
    Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1070 8GB GDDR5 (256 Bit)

Cena: 6803,19 zł

Pozdrawiam.