Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DIGITSAT PCM-1210 - Szukam firmware i software

PeterCrazy 12 Cze 2019 16:02 4605 40
    tomhub
    Poziom 19  
    Witam.Również stałem się posiadaczem miernika DVB Combo Meter Digisat PCM-1210 ver sprzętu 1.1.Kolega ma identyczny ale z nowszym oprogramowaniem.Tzn musi dłużej przytrzymać przy włączaniu i wyłączaniu,odlicza mu że wyłącza no i posiada kompas.Czy do swojego miernika znajdę gdzieś podobne nowe oprogramowanie?Czy sprzętowo posiada kompas, czy to kwestia oprogramowania?Jakim programem wgrywacie soft??
    pawol
    Poziom 22  
    A czytac cokolwiek to się chce? Bo mi się np. nie chce pisac o opisanych juz rzeczach.
    tomhub
    Poziom 19  
    pawol napisał:
    A czytac cokolwiek to się chce? Bo mi się np. nie chce pisac o opisanych juz rzeczach.
    To włącz sobie chłopaku jakiś film i tak po prostu zluzuj pośladki.
    tomhub
    Poziom 19  
    Jak się okazało po przejrzeniu i porównaniu,kolega ma wersję sprzętu 1,2 (Więc pewnie dodano tam kompas) i zmiana softu nic nie pomoże.
    Pozdrawiam
    TM85
    Poziom 26  
    Mój po wgraniu kompasu zawisa na amen.
    tomhub
    Poziom 19  
    Reset nie pomaga?Ponowne flashowanie też?W takim razie nie ryzykuje☹
    TM85
    Poziom 26  
    Bezproblemowo wrzucam oryginalny soft bez kompasu. Jedyny plus tego "miernika".
    Andrzej_RATM
    Poziom 13  
    Zamierzam kupić powyższy miernik i w związku z tym mam do kolegów pytanie, którzy je posiadają. Czy miernik jest wstanie zrobić pomiar dla radiofonii w paśmie 88-108 Mhz oraz DAB ? Niestety wertując instrukcję nie znalazłem takiej informacji, z wyjątkiem możliwości zmiany częstotliwości manualnie, choć nie wiem czy jedynie w zakresie pasma dla DVB-T czy także poza nim. Ewentualnie czy jakiś soft umożliwia pomiar 88-108 ?