Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Whirlpool 851176610831 ADG7665/1 - pompa myjąca / zamiennik

heniek manta 02 Jan 2018 11:57 786 4
    heniek manta
    Level 2  
    Dzień dobry,

szukam części zamiennej do zmywarki Whirlpool 851176610831 ADG7665/1 - pompy myjącej.
    Czy dostanę gdzieś zmiennik tej pompy czy muszę kupować oryginał Whirlpool?
    Nie jestem serwisantem, więc nie wiem jakie są możliwości.
    Dzięki za pomoc.
    wordhea
    Level 9  
    Ja kupowałem części do pralki (a konkretnie pompę) w sklepie internetowym NORTH - w sieci szybko znajdziesz. Nawet jest masa filmików jak samodzielnie dokonać naprawy. Serwis chciał ode mnie 350zł za wymianę pompy - ja sobie ją sam wymieniłem płacąc coś około 100złotych.
    heniek manta
    Level 2  
    Potrzebuję do zmywarki. a w North oferują tylko oryginał Whirlpool, tak jak wszyscy inni.
    Pytam na forum, bo w sieci nie potrafię znaleźć zamiennika, a wiem że występują.

Moderated By Mirek Z.:

Ile razy mam poprawiać pisownię postów? Należy pisać może i nieco wolniej, ale za to poprawnie. https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php - p.3.1.13.

wordhea
    Level 9  
    fakt - drogo. wpisałem na allegro symbol Twojej zmywarki - jest za 229zł zamiennik - pompa uniwersalna i niby pasuje do Twojego modelu (firma Domix sprzedaje)
    heniek manta
    Level 2  
    Też znalazłem- DOMIX. Ale tam nie ma z nikim kontaktu ..... Nie wiem czy to sprzedawca gwarantujący zgodność zamiennika z oryginałem. Ktoś to może kupował lub montował?

Dodano po 4 [godziny] 35 [minuty]:

Jakby ktoś kiedyś szukał - safrano.pl.
    Na razie.