Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmiana Imei, a wymiana płyty głównej

Kubus1998 02 Jan 2018 17:43 2166 2
    Kubus1998
    Level 6  
    Witajcie,
    14.12, oddałem telefon do jednego ze sklepów z rtv i zażądałem zwrotu pieniędzy w związku z kolejną naprawą telefonu. Co ważne gwarancja kończyła się 20.12. Sklep przesłał mi jednak opinie, że serwis producenta nie wykrył usterek, co oznaczało, że pieniędzy mi nie muszą oddawać . Rzeczywiscie usterki zniknęły, jednak zmienił się 1 z 2 numerów Imei na telefonie. Na zgłoszeniu reklamacyjnym mam Imei 2 zupełnie inny . Czy w związku z tym jest to dowód, że w telefonie została wymieniona płyta główna i że sklep oszukał mnie , że nic przy telefonie nie było robione ?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Jeżeli zmienił się jeden z numerów imei to jest to dziwne gdyż przy wymianie płyty głównej oba numery były by inne jak też powinna być informacja o zmianie numeru z powodu właśnie wymiany płyty.
    Pomijając jednak wszystko pamiętaj, że otrzymałeś sprawny telefon i na tym się wszystko kończy gdyż nawet kilkukrotne naprawy tej samej usterki nie są podstawą do zwrotu pieniędzy.
    Kubus1998
    Level 6  
    Ok, dziękuję za pomoc :)