Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amica 10143.3ETSKDHAOQS- Nie grzeje piekarnik.

02 Sty 2018 18:09 678 5
  • Poziom 2  
    Witam, mam problem z piekarnikiem Amica 10143.3ETSKDHAOQS (EBI 7532 B AA) czyli, po włączeniu nie działa żadna z grzałek, wentylator, nie świeci się kontrolka temperautury, światło wewnętrzne.

Natomiast działa w pełni panel sterowania (zegar, minutnik, inne ustawienia) oraz działa podświetlenie pokręteł. Czytając lekturę forum spotkałem kwestię dotyczące trybu DEMO, jednakże nie mogę nigdzie znaleść informacji na temat tego konkretnego modelu. Chcę to ewentualnie wykluczyć przed wyciąganiem piekarnikaa z zabudowy.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Poziom 1  
  • Poziom 2  
    Dzięki. Zaraz biorę się za wyciąganie, zdejmowanie panelu i na koniec zamawiam ten przełącznik. Dam znać o finale sprawy.
  • Poziom 21  
    Zakładając, że padł "wihaister"... Proponuję zamontować łącznik o indeksie 8061790 przy okazji wymienić konektory (wizualnie mogą być ok) faza i zero i sprawdzić stan ich przewodów.
  • Poziom 2  
    Wielkie dzięki za pomoc. Zgodnie z przewidywaniami zepsuty był wspomniany "wichajster", który wczoraj wymieniłem i piekranik znów działa poprawnie. Dziwi, mnie tylko, iż był on nadtopiony na pozycji 3a, dlaczego?
  • Poziom 1