Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP compaq cq58 brak ikon nic sie nie robić

02 Sty 2018 18:27 153 5
  • Poziom 6  
    Witam,
    jestem w sytuacji bez wyjścia.Mianowice ostatnio tj. w niedzielę po uruchomieniu komputera z systemem windows 8 napotkałem pewien problem.Nie ma żadnych ikon nie możliwości kliknięcia ikonki windows na pasku zadań mało tego nie ma w ogóle możliwości kliknięcia na datę i godzinę jedynie co się wyświetla to ikonka baterii i windowsa i tapeta.Potem i nawet baterii znikła.Żadne komendy nie działają żadne windows+E czy windows+R więc wejście w msconfig jest nie możliwę nawet ctrl alt delete też czasami napotyka problemy.Jest tylko kółko które informuje że się coś dzieje ale po kilku godzinach i tak nic się nie dzieje.Próbowałem przywracać system poprzez tryb awaryjny,przywracanie systemu mimo pomyślnego przywrócenia problem nadal występuję.Czy jest inna możliwość oprócz formatowania i przywracania do ustawień fabrycznych?
  • Poziom 25  
    Sprawdźmy co mu dolega-wrzuć zdjęcie parametrów SMART dysku z bootowalnego MHDD. Po tym będziemy wiedzieli czy możemy majstrować w systemie, czy powinieneś ratować dane bo dysk pada. Chyba, że nie masz ważnych danych.
  • Poziom 6  
    A jak sprawdzić te parametry nie wiem jak to zobaczyć.możesz wytłumaczyć,pomóc.Dodam że jak laptop teraz postoi długo to po kolei sie pojawiają ikony i w miarę da się pracować. Ale nie wiem co będzie jutro ja na nim pracuję więc się obawiam
  • Poziom 25  
    Tworzysz bootowalny pendrive z MHDD. Jest masa poradników więc sobie poradzisz.
    Potem uruchamiasz laptopa z pendrive i odpala ci się MHDD. Wybierasz swój dysk wpisując przypisany mu mumer widoczny na ekranie. Potem komenda smart i wrzucasz foto.
  • Poziom 6  
    Chodzi o szukanie konkretnych bad sektorów?
  • Poziom 25  
    Nie. O odczyt SMART. On szybciej nam powie co dolega. Nie skanuj tylko zdjęcie SMART wrzuć