Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Win 7 nie widzi głośnika bluetooth (Tracer)

oadrian 03 Sty 2018 13:53 1743 4
  • #1 03 Sty 2018 13:53
    oadrian
    Poziom 5  

Witam

zakupiłem głośnik bluetooth Tracer, ale mój Win 7 nie widzi go i nie instaluje. Nie mogę go w żaden sposób podłączyć. Próbowałem zainstalować WIDCOMM ale już na pierwszym kroku, gdzie program wyszukuje sprzęt pojawia się problem bo nie odszukuje urządzenia. Dodam, że z telefonem głośnik działa idealnie.
    Jakieś sugestie? Coś powinienem zainstalować?

0 4
  • #2 03 Sty 2018 14:08
    daminek1234
    Poziom 24  

Nie wiemy jaki to komputer?
    Jak podłączasz głośnik?

0
  • #3 03 Sty 2018 14:15
    Pexon209
    Poziom 9  

Głośnik bluetooth to na pewno podłącza go w sposób bezprzewodowy. Jeżeli działa z telefonem to konfigurujesz go poprawnie . Sprawdź z innym komputerem. Może być tak jak z nie którymi telefonami mi też jedne głośniki działają, a jedne nie . Albo to coś z wersją bluetooth, może jakieś niezgodne sterowniki . Sprawdź z innym systemem windows . Poszukaj sterowników w gogle może się coś znajdzie i zacznie działać poprawnie . Próbowałeś łączyć inne głośniki w ten sposób z twoim komputerem bądź przesyłać dane przez bluetootha?

0
  • #4 03 Sty 2018 14:24
    oadrian
    Poziom 5  

W międzyczasie udało się dodać urządzenie, ale to tyle. Nie wyszukuje głośnika. Próbuję zarówno po kabelku jaki włączając urządzenie bez kabelka.
    Komputer: TOSHIBA SATELLITE C670D-11P
    Win 7 nie widzi głośnika bluetooth (Tracer)Win 7 nie widzi głośnika bluetooth (Tracer)Win 7 nie widzi głośnika bluetooth (Tracer)

0
  • #5 03 Lip 2018 16:22
    Martinio7
    Poziom 1  

Witaj,

miałem ten sam problem :)
    Zrób tak u mnie zadziałało:
    Sterowników oprócz tego co Windows daje nic nie instalujesz.
    Na liście "Urządzenia i drukarki" głośnik dodał się jako "BT-Speaker" klikasz na to prawym klawiszem myszki i z menu wybierasz pogrubione "Sterowanie"
    otwiera się kolejne okno i klikasz na guzik "Połącz" na górze są ikonki
    komputera - BT - SPEAKER jak będzie połączony przy środkowej ikonie powinien pojawić się zielony ptaszek, przy urządzeniu w nawiasie podpis "Połączony" i dźwięk z komputera powinien być transmitowany do głośnika.

Ważne: Głośnik się nie połączy jeśli jest aktualnie sparowany z innym urządzeniem np. telefonem. Trzeba to połączenie przerwać i wtedy się połączy.
    Głośnik musi być oczywiście włączony i ustawiony na bluetooth.

0
  Szukaj w 5mln produktów