Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Win 7 nie widzi głośnika bluetooth (Tracer)

oadrian 03 Sty 2018 13:53 2400 4
 • #1 03 Sty 2018 13:53
  oadrian
  Poziom 5  

  Witam

  zakupiłem głośnik bluetooth Tracer, ale mój Win 7 nie widzi go i nie instaluje. Nie mogę go w żaden sposób podłączyć. Próbowałem zainstalować WIDCOMM ale już na pierwszym kroku, gdzie program wyszukuje sprzęt pojawia się problem bo nie odszukuje urządzenia. Dodam, że z telefonem głośnik działa idealnie.
  Jakieś sugestie? Coś powinienem zainstalować?

  0 4
 • #2 03 Sty 2018 14:08
  daminek1234
  Poziom 25  

  Nie wiemy jaki to komputer?
  Jak podłączasz głośnik?

  0
 • #3 03 Sty 2018 14:15
  Pexon209
  Poziom 9  

  Głośnik bluetooth to na pewno podłącza go w sposób bezprzewodowy. Jeżeli działa z telefonem to konfigurujesz go poprawnie . Sprawdź z innym komputerem. Może być tak jak z nie którymi telefonami mi też jedne głośniki działają, a jedne nie . Albo to coś z wersją bluetooth, może jakieś niezgodne sterowniki . Sprawdź z innym systemem windows . Poszukaj sterowników w gogle może się coś znajdzie i zacznie działać poprawnie . Próbowałeś łączyć inne głośniki w ten sposób z twoim komputerem bądź przesyłać dane przez bluetootha?

  0
 • #4 03 Sty 2018 14:24
  oadrian
  Poziom 5  

  W międzyczasie udało się dodać urządzenie, ale to tyle. Nie wyszukuje głośnika. Próbuję zarówno po kabelku jaki włączając urządzenie bez kabelka.
  Komputer: TOSHIBA SATELLITE C670D-11P
  Win 7 nie widzi głośnika bluetooth (Tracer)Win 7 nie widzi głośnika bluetooth (Tracer)Win 7 nie widzi głośnika bluetooth (Tracer)

  0
 • #5 03 Lip 2018 16:22
  Martinio7
  Poziom 1  

  Witaj,

  miałem ten sam problem :)
  Zrób tak u mnie zadziałało:
  Sterowników oprócz tego co Windows daje nic nie instalujesz.
  Na liście "Urządzenia i drukarki" głośnik dodał się jako "BT-Speaker" klikasz na to prawym klawiszem myszki i z menu wybierasz pogrubione "Sterowanie"
  otwiera się kolejne okno i klikasz na guzik "Połącz" na górze są ikonki
  komputera - BT - SPEAKER jak będzie połączony przy środkowej ikonie powinien pojawić się zielony ptaszek, przy urządzeniu w nawiasie podpis "Połączony" i dźwięk z komputera powinien być transmitowany do głośnika.

  Ważne: Głośnik się nie połączy jeśli jest aktualnie sparowany z innym urządzeniem np. telefonem. Trzeba to połączenie przerwać i wtedy się połączy.
  Głośnik musi być oczywiście włączony i ustawiony na bluetooth.

  0