Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirlpool ART 464/5 CB304W - chłodziarka mrozi cały czas, nie wyłącza się

witek49 03 Sty 2018 14:43 912 0
 • #1 03 Sty 2018 14:43
  witek49

  Poziom 8  

  Chłodziarka przestała mi chłodzić (zamrażarka działa dobrze). Wczoraj udało mi sie w końcu dostać do termostatu o czym więcej tutaj bo może się to komuś przydać - (Link).

  Problem polega na tym, że jak przed wyjęciem kapilary chłodziarka nie chłodziła (zamrażarka mroziła dobrze), tak po zmontowaniu termostatu (tego samego - po prostu wyciągnąłem obudowę i termostat, a następnie włożyłem je spowrotem) lodówka chłodzi aż za dobrze (nie wyłącza się).
  W zasadzie przez całą noc chodziła na 7 poziomie chłodzenia (na 7 możliwych poziomów). Tylna ściana była oszroniona, widoczna powierzchnia szronu/lodu. Temperatura na środkowej półce to +4 stopnie.
  Zmniejszyłem poziom chłodzenia do 1, ale chłodziarka się nie wyłączyła od razu (sprawdzę po pracy czy się wyłącza).

  No i tu mam pytanie, jeśli się nie będzie wyłączać to co może być problemem? Termostat sie wiesza (wcześniej nie załączał chłodzenia, a teraz przy wkładaniu/wyciąganiu zablokował się na innej skrajnej wartości? Czy może jeszcze coś? Będę wdzięczny za waszą pomoc.

  AKTUALIZACJA :
  Po ośmiu godzinach pracy na poziomie 1, temperatura na środkowej półce +1 stopień. Na tylnej ścianie szron/lód od połowy chłodziarki do góry. Chłodziarka się nadal nie wyłącza. Jakieś sugestie?

  Whirlpool ART 464/5 CB304W - chłodziarka mrozi cały czas, nie wyłącza się

  0 0