Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] łucznik kl.800 - instrukcja serwisowa łucznik 884

03 Sty 2018 22:46 2697 5
  • Poziom 2  
    Poszukuję instrukcji serwisowej do maszyny do szycia łucznik 884
  • Poziom 2  
    Może źle szukam , ale jest zasadnicza różnica między instrukcją obsługi ,a instrukcją serwisową (instrukcja naprawy,regulacji, katalog części).
  • Poziom 20  
    zajmowałem się maszynami do szycia, mam o dziwo na ich temat duże pojęcie i napiszę tak:
    - nie wiem czy znajdziesz taką konkretną instrukcję serwisową dotyczącą regulacji itp tej dokładnie maszyny, gdyż maszyny do szycia rządzą się wspólnymi regułami, te zaś nauczane były przed laty przez wyszukane szkoły techniczne, zakłady dziewiarskie itp. Znając zasady ogólne kolejności przeplotów, odległości chwytaczy i przesuwu podzespołów regulować można wszelkie maszyny bez względu na ich markę i wiek, gdyż w tutaj nic się tak naprawdę nie zmieniło, po za drobnymi szczegółami typu długość igły, położenie magazynku z bębenkiem itp.
    Dużo można znaleźć na necie zasad dotyczących regulacji, napraw i konserwacji, których zastosowanie sprawdza się w niemal wszystkich pospolitych maszynach do szycia.
    Napisz na pw. z czym Masz konkretnie problem, a postaram się ze swojej praktyki skorzystać i poradzić coś.
  • Poziom 15  
    Ja mam instrukcję remontowo-montażowa, ale niestety to jest skomplikowana książka ze względu na podane wartości typu "1,3 mm" jak to zmierzyć gołym okiem? Ja wolę ustawiać z głowy i zawsze działa.
  • Poziom 2  
    Dziękuje, już znalazłem instrukcje.