Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sherwood AD266R - po włączeniu słychać buczenie

4pancerni 03 Sty 2018 22:50 327 3
  • #1 03 Sty 2018 22:50
    4pancerni
    Poziom 2  

Witam wszystkich serdecznie,
    bardzo często przeglądam forum szukając wskazówek. Zazwyczaj wszystko znajduje, odnośnie gramofonów, kolumn oraz magnetofonów szpulowych. Staram się w miarę możliwości nie zaśmiecać, ale... pewnego pięknego dnia próbowałem włączyć wzmacniacz Sherwood AD266R. Na początku włączał się - podświetlał, po czym wyłączał. Po odłączeniu od sieci i ponownym włączeniu zaczął wydawać dziwne dźwięki po podłączeniu do zasilania. Nic ten dźwięk nie mówi, nie wiem co to może być za problem. Załączam filmik. Dodam, że przy włączeniu do sieci, zaczyna 'buczeć' a jak nacisnę przycisk włączania - czarny przycisk po lewej stronie, cypcyć - przestaje 'buczeć'
    Prosiłbym o jakąś radę, sugestię.
    Pozdrawiam.

0 3
  • #2 03 Sty 2018 23:34
    Przjaciel
    Poziom 9  

Link który podałeś nie działa poprawnie.

0
  • #3 13 Sty 2018 13:16
    4pancerni
    Poziom 2  

Przepraszam za późną odpowiedź. Przyznam się, że nie mogłem dodać filmiku. Dlatego www. Jest usunięte. Jedyna możliwość to wklejenie go do paska przeglądarki. :/

0
  • #4 13 Sty 2018 15:15
    398216 Usunięty
    Poziom 43  

W pierwszej kolejności sprawdziłbym czy nie ma zimnych lutów. Rozebrać, i w okolicach nagrzewających się elementów (stabilizatory, tranzystory, diody) sprawdzić i ewentualnie poprawić świeżą cyną z kalafonią.

0