Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy S4, zrywa wi-fi i nie dziala bluetooth

03 Sty 2018 23:08 369 2
  • Poziom 3  
    Witam,
    Wczoraj bylem wymienic guzik od wlaczania w Samsung Galaxy S4. Wymienialem guzik poniewaz powodowal chyba zwarcie, telefon mi sie wylaczal i byl problem aby go ponownie uruchomic. Czy osoba naprawiajaca mi ten guzik mogla cos uszkodzic? Wi-fi wczoraj nie bardzo dzialalo czesto samo sie wylaczalo i wlaczalo i byl problem zeby posiedziec na internecie. Dzisiaj rano juz tego problemu nie zauwazylem. Samo sie nagle naprawili czy jak? Co do bluetooth to od wczoraj mimo ze probuje je wlaczac, to dochodzi do procesu wlaczania ale ostatecznie sie wlacza.

Proszę o pomoc lub jakies pomysly.

• Poziom 24  
    Spróbuj najpierw od podstawienia dobrej baterii, jest to najprostsze i najszybsze sprawdzenie czy to to a w większości przypadków to bateria ze starości już pada.
  • Poziom 3  
    Zauwazyłem tez pewna rzecz i nwm czy to powoduje zwarcie czy jak. Chodzi mi o te ze jak wcisne klawisz do zablokowania ekranu to wyswietla mi sie takie okienko gdzie moge wlaczyc tryb samolotowy, uruchomic ponownie albo wylaczyc telefon. Zaznaczam ze aby to sie pokazalo musiałem przytrzymac przycisk a teraz przy kliknieciu sie tak robi. Zrobilem format fona i dalej to samo. Gdy juz wcisne ten guzik to telefon sie zacina, wylacza i potem mam problemt aby go wlaczyc.